Gå til hovedindhold

Solar Plus Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 9002579810173
Pris fra 22,5 krtil 278,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 256,25 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,25 kr 21. maj

Sammenlign priser på Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stålrør 16mm (5/8") el-galvaniseret
22,5 kr
Til butik
Stålrør 16mm (5/8") el-galvaniseret billede

Produktinformation

Stålrør er el-galvaniserede og med blank overflade. Anvendes til mekanisk beskyttelse af kabelinstallationer1 bundt indeholder 40 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: installationsrør metal
Farve: naturlig farve
EAN: 9002579810173
Varenr.: 0830100400
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stålrør el-galvaniseret 16 mm (5/8") - 4 meter
24 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stålrør 16Mm (5/8") El-Galvaniseret
82,71 kr
Til butik
Stålrør 16Mm (5/8") El-Galvaniseret billede

Produktinformation

Stålrør er el-galvaniserede og med blank overflade. Anvendes til mekanisk beskyttelse af kabelinstallationer 1 bundt indeholder 40 meter Stålrør elgalvaniseret 16mm (?) 4 meter Søgetermer: 0830100400 - 81017 - 0830100400 - 9002579810173

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 9002579810173
Varenr.: 8975490974033
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stlrr 16 mm (5/8") el-galvaniseret
93 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter)
278,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
2Elvvs.dk24 kr24 krKøb
3Billigelogvvs.dk82,71 kr82,71 krKøb
4WATTOO.DK93 kr93 krKøb
5CS MEGASTORE DK278,75 kr477,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter)

PriceData har fulgt prisen på Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 22,5 kr er 39% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Stålrør elgalvaniseret 16mm (5/8) 4 meter - (4 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202622,5 kr1,25 kr (6%)
21. maj 202621,25 kr4,75 kr (18%)
12. maj 202626 kr1 kr (4%)
10. maj 202627 kr2,5 kr (10%)
9. maj 202624,5 kr1,7 kr (7%)
8. maj 202622,8 kr
15. apr. 202622,5 kr1,25 kr (6%)
4. apr. 202621,25 kr1,55 kr (7%)
3. apr. 202622,8 kr1,55 kr (7%)
29. mar. 202621,25 kr1,55 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret