Gå til hovedindhold

Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0196566412477
Pris fra 299 krtil 399,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 201,83 kr 1. maj

Sammenlign priser på Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows Hanna Flodhest 50 cm
-9%299 kr
Før 327 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Squishmallows Hanna Flodhest 50 cm billede

Produktinformation

Bamse Squishmallows 50 cm P18 Hanna Hippo giver en sød, ultra-klemmbart følelse i en størrelse på 50 cm lavet af materialer i høj kvalitet, som er ultra-bløde. Designet til squish time og legetid er denne bløde, farverige Squishmallows-figur en del af Squishmallows Squad og er velegnet til børn i alle aldre. 50 cm Squishmallows-bamse Materialer i høj kvalitet, ultra-bløde Sødt og ultra-klemmbart design Unikt navn og bio Til børn i alle aldre En tryg følgesvend, der bringer glæde, eventyr og fælles øjeblikke til enhver Squishmallows-samling.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 1805494
EAN: 0196566412477
Varenr.: 3243693
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 50 cm - Hanna Hippo
374,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm
395 kr
Til butik
Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm billede

Produktinformation

Squishmallows Meget sødt, superblødt og kælent 50 cm plysdyr, En candyfloss-blød legekammerat, SquishmallowsDe søde plysdyr er garanteret vidunderlige legekammerater! Squishmallows Det yndige plysdyr vil helt sikkert charmere legekammerater i alle aldre med sin superbløde natur. Squishmallows Plysdyret er lavet af materialer af høj kvalitet og giver dig lyst til at bruge hele dagen på at lege og slappe af. Squishmallows De søde plysdyr er velegnede til næsten alle aldre og har charmeret mennesker over hele verden. Det nuttede plysdyr kan tages med til leg, som sovemakker eller endda på en rejse. Saml en, to eller endda dem alle sammen til dig selv!, Funktioner: Størrelse: 50 cm, Kendt fra TikTok!, Anbefalet alder 3+, Squishmallows-tikikTokok, plysdyrene, er vokset til et internationalt fænomen siden 2017. Der er op til 1000 forskellige figurer til rådighed! Squishmallows Hver plysfigur har sit eget unikke navn og sin egen historie. De fås i forskellige størrelser og farver og er sjove at klemme og kramme!, Bløde og nuttede, Størrelse: 50 cm, En god gaveidé!, Anbefalet alder: 3+, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Tøjdyr
EAN: 0196566412477
Varenr.: C75293
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows Bamse - Flodhest Hanna - 50 Cm
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK299 kr338 krKøb
2Kids-world.dk374,95 kr374,95 krKøb
3Teknikproffset DK395 kr454 krKøb
4Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm

PriceData har fulgt prisen på Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 201,83 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Squishmallows P18 Hanna Hippo - tøjdyr, 50 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026299 kr2 kr (1%)
31. maj 2026301 kr2 kr (1%)
30. maj 2026303 kr2 kr (1%)
29. maj 2026305 kr2 kr (1%)
28. maj 2026307 kr2 kr (1%)
27. maj 2026309 kr107,17 kr (53%)
1. maj 2026201,83 kr35,61 kr (15%)
26. apr. 2026237,44 kr62,51 kr (21%)
18. feb. 2026299,95 kr89,98 kr (43%)
4. feb. 2026209,97 kr89,98 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret