Gå til hovedindhold

Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675)

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0191726853619
Pris fra 114,46 krtil 203 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88,54 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112,15 kr 1. maj

Sammenlign priser på Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 40 cm P23 Maritza Kaktus
114,46 kr
Til butik
Squishmallows 40 cm P23 Maritza Kaktus billede

Produktspecifikationer

Kategori: Plysdyr
Farve: 1
Artikel nr.: 191726853619
EAN: 0191726853619
Varenr.: 21706649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows Maritza the Cactus 30 cm
131 kr
Til butik
Squishmallows Maritza the Cactus 30 cm billede

Produktinformation

Bamse Squishmallows 30 cm P22 Maritza Cactus giver en sød, ultra-klembar fornemmelse i 30 cm størrelse lavet af materialer i høj kvalitet, som er ultrabløde. Designet til leg og kram. Denne Squishmallows-bamse har en blød, farverig personlighed og er en del af en kollektion, hvor hver karakter har et unikt navn og en bio, der bringer glæde, eventyr og fællesskab til fans i alle aldre. 30 cm Squishmallows-bamse Materialer i høj kvalitet, ultrabløde Sødt og ultra-klembart design Unikt karakter-navn og bio Velegnet til børn i alle aldre En tryg og delevenlig bamseledsager til hverdagens squish-tid.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 227675
EAN: 0191726853619
Varenr.: 3353185
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 30 cm - Maritza Kaktus
174,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows Bamse - Maritza Kaktus - 40 Cm
199,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675)
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK114,46 kr153,46 krKøb
2Proshop DK131 kr170 krKøb
3Kids-world.dk174,95 kr174,95 krKøb
4Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
5Teknikproffset DK203 kr252 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675)

PriceData har fulgt prisen på Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 112,15 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 114,46 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Squishmallows 40 cm plys P23 - Maritza Kaktus (227675) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026114,46 kr2,31 kr (2%)
1. maj 2026112,15 kr14,85 kr (12%)
16. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026128 kr7 kr (5%)
26. mar. 2026135 kr6 kr (4%)
26. feb. 2026141 kr17 kr (11%)
25. feb. 2026158 kr17 kr (12%)
19. dec. 2025141 kr17 kr (11%)
17. dec. 2025158 kr17 kr (12%)
11. dec. 2025141 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret