Gå til hovedindhold

Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24

SquishmallowsTøjdyrEAN: 0191726912965
Pris fra 127,99 krtil 254,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126,96 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 2. maj

Sammenlign priser på Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127.99 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 40 cm P24 Mondy Søko
127,99 kr
Til butik
Squishmallows 40 cm P24 Mondy Søko billede

Produktspecifikationer

Kategori: Plysdyr
Farve: 1
Artikel nr.: 191726912965
EAN: 0191726912965
Varenr.: 24245251
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Squishmallows 40 cm P24 Mondy Sea Cow
128 kr
Til butik
Squishmallows 40 cm P24 Mondy Sea Cow billede

Produktinformation

Bamse Squishmallows 40 cm P24 Mondy Sea Cow har et sødt, ultra-klemmevenligt design lavet af materialer i høj kvalitet, der er ultra-bløde. Squish time er legetid med denne 40 cm Squishmallows, skabt til at tilføje en blød, farverig personlighed til din Squishmallows Squad og bringe en følelse af eventyr og selskab til fans overalt. Model: Squishmallows 40 cm P24 Mondy Sea Cow Lavet af materialer i høj kvalitet, der er ultra-bløde Højde: 40 cm Til børn i alle aldre Unikt navn og bio som en del af Squishmallows-serien Perfekt til at kramme, samle og dele uforglemmelige øjeblikke.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 248612
EAN: 0191726912965
Varenr.: 3364987
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Squishmallows 40 cm P24 Mondy havko (248612)
212 kr
Til butik
Squishmallows 40 cm P24 Mondy havko (248612) billede

Produktinformation

Squish-tid er legetid, når du tilføjer en 40 cm Squishmallow til din Squishmallows-samling! Denne elskelige og superkrammelige bamse er lavet af højkvalitets, ultrabløde materialer.Squishmallows' bløde og farverige personligheder bringer verden sammen og skaber uforglemmelige oplevelser, du kan dele med alle. Fås i forskellige størrelser og farver, og hver Squishmallow har sit eget navn og sin egen unikke personlighed. De bringer glæde og vækker en følelse af eventyr og venskab hos fans overalt – uanset hvor de er. Højde: 40 cm. Velegnet til børn i alle aldre. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Tøjdyr
EAN: 0191726912965
Varenr.: D41194
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24
249,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Squishmallows Bamse - 40 cm - Mondy Sea Cow
254,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127,99 kr166,99 krKøb
2Proshop DK128 kr167 krKøb
3Teknikproffset DK212 kr271 krKøb
4Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
5Kids-world.dk254,95 kr254,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24

PriceData har fulgt prisen på Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 127,99 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Squishmallows - Mondy Søko Bamse - 40 Cm - P24 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026127,99 kr1,99 kr (2%)
2. maj 2026126 kr
1. maj 2026126,13 kr2,87 kr (2%)
21. apr. 2026129 kr10 kr (7%)
31. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
24. feb. 2026149 kr18 kr (11%)
15. feb. 2026167 kr1 kr (1%)
12. feb. 2026168 kr6 kr (3%)
14. jan. 2026174 kr2 kr (1%)
12. jan. 2026172 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret