Gå til hovedindhold

SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80)

SpectrumEAN: 5902650545427
Pris fra 215,2 krtil 269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53,8 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
2m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum
-20%215,2 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
2m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum billede

Produktinformation

Robust 3-faset skinne til professionel belysning Denne 2 meter lange 3-faset skinne i sort aluminium er konstrueret til at give en stabil og pålidelig strømforsyning til dine skinnespots. Med sit enkle og funktionelle design integreres den diskret i ethve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Spectrum Skinner 3-Faset
EAN: 5902650545427
Varenr.: 6726
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spectrum strmskinne, 2 meter, 3-faset, 230V
215,2 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
2m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum
269 kr
Til butik
2m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum billede

Produktinformation

Global-adapter og skinnespots passer i disse 3-faset skinner Spectrum SPS 2 skinne 2m i sort der passer perfekt til Spectrum SPS 2 skinnespot. Høj kompatibilitet:Designet specielt til at passe perfekt til Spectrum SPS 2 skinnespot, sikrer en problemfri in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Spectrum Skinner 3-Faset
EAN: 5902650545427
Varenr.: 6726
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80)
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store215,2 kr215,2 krKøb
2WATTOO.DK215,2 kr215,2 krKøb
3DetLED.dk269 kr269 krKøb
4EL-GROSSISTEN269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80)

PriceData har fulgt prisen på SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 215,2 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 215,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for SPS 2 Skinne 3-Faset 2m, Sort Spectrum (230V, RA80) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026215,2 kr53,8 kr (20%)
16. apr. 2026269 kr53,8 kr (25%)
5. apr. 2026215,2 kr53,8 kr (20%)
4. apr. 2026269 kr53,8 kr (25%)
1. apr. 2026215,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret