Gå til hovedindhold

SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V

SpectrumEAN: 5902650545403
Pris fra 121,6 krtil 152 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30,4 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.6 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
1m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum
-20%121,6 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum billede

Produktinformation

Robust 3-faset skinne til professionel belysning Denne 1 meter skinne er udviklet til 3-fasede skinnespots og udgør et solidt fundament for din belysning på værkstedet eller i hobbyrummet. Konstruktionen i aluminium sikrer en holdbar og stabil installatio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Spectrum Skinner 3-Faset
EAN: 5902650545403
Varenr.: 6724
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spectrum strmskinne, 1 meter, 3-faset, 230V
121,6 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
1m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum
152 kr
Til butik
1m skinne 3-faset til skinnespot - Sort, Spectrum billede

Produktinformation

Global-adapter og skinnespots passer i disse 3-faset skinner. 1m skinne 3-faset til skinnespot Sort Denne 1m skinne 3-faset til skinnespot i sort aluminium giver dig et stilfuldt fundament til din belysning i stuen eller gangarealet. Skinnen er designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Spectrum Skinner 3-Faset
EAN: 5902650545403
Varenr.: 6724
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V
152 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store121,6 kr121,6 krKøb
2WATTOO.DK121,6 kr121,6 krKøb
3DetLED.dk152 kr152 krKøb
4EL-GROSSISTEN152 kr152 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V

PriceData har fulgt prisen på SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V i 182 dage. Laveste pris i perioden er 121,6 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 121,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for SPS 2 skinne, 3-faset 1m (sort) - Spectrum skinne til 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026121,6 kr30,4 kr (20%)
16. apr. 2026152 kr30,4 kr (25%)
5. apr. 2026121,6 kr30,4 kr (20%)
4. apr. 2026152 kr30,4 kr (25%)
1. apr. 2026121,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret