Gå til hovedindhold

Actona Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel

ActonaKøkken- og spisestuestoleEAN: 5713941194862
Pris fra 944 krtil 1.617 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 673 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 801,75 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 944 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Brenda spisebordsstol med armlæn brun stof
-37%944 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brenda spisebordsstol med armlæn brun  stof billede

Produktinformation

Brenda armstol Preston stof lysebrun 22, syning firkant, 4 arms spider- stel metal, pulverlakeret ru, mat sort, med drejSælges i pakning af 2. Dvs. minimumskøbet er 2. stk. Prisen er dog angivet pr. stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 9g
Artikel nr.: 93136
EAN: 5713941194862
Varenr.: 36943
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Brenda spisebordsstol med armlæn brun stof
-37%944 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brenda spisebordsstol med armlæn brun  stof billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 9g
Artikel nr.: 93136
EAN: 5713941194862
Varenr.: 30897
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel
1.379 kr
Til butik
Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel billede

Produktinformation

Signature præsenterer Greina-spisebordsstolen med armlæn, som bringer en ny dimension af elegance og komfort til dit spiseområde. Denne stol er beklædt i det varme og indbydende Preston stof i en smuk lysebrun nuance, der nemt komplementerer mange forskel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Lysebrun
EAN: 5713941194862
Varenr.: 2257350
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brenda spisestuestol med armlæn og drej brun
1.617 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK944 kr944 krKøb
2Biva DK944 kr944 krKøb
3Likehome.dk1.379 kr1.379 krKøb
4ebuy24 DK1.617 kr1.666 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel

PriceData har fulgt prisen på Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel i 152 dage. Laveste pris i perioden er 801,75 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 944 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 944 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Spisebordsstol / spisestuestol med armlæn Signature Greina lysebrunt Preston stof mat sort stålstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. mar. 2026944 kr142,25 kr (18%)
22. mar. 2026801,75 kr142,25 kr (15%)
3. jan. 2026944 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret