Gå til hovedindhold

Actona ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal

ActonaKøkken- og spisestuestoleEAN: 5713941194879
Pris fra 986 krtil 1.617 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 801,75 kr 22. mar.

Sammenlign priser på ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 986 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Brenda spisebordsstol med armlæn grøn stof
-34%986 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brenda spisebordsstol med armlæn grøn  stof billede

Produktinformation

Brenda armstol Preston stof olivengrøn 38, syning firkant, 4 arms spider- stel metal, pulverlakeret ru, mat sort, med drejSælges i pakning af 2. Dvs. minimumskøbet er 2. stk. Prisen er dog angivet pr. stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 9g
Artikel nr.: 93137
EAN: 5713941194879
Varenr.: 36951
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Brenda spisebordsstol med armlæn grøn stof
-34%986 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brenda spisebordsstol med armlæn grøn  stof billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 9g
Artikel nr.: 93137
EAN: 5713941194879
Varenr.: 30904
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebordsstol med armlæn Signature Greina olivengrøn Preston stof med drejefunktion
1.379 kr
Til butik
Spisebordsstol med armlæn Signature Greina olivengrøn Preston stof med drejefunktion billede

Produktinformation

Signature præsenterer den elegante Greina spisebordsstol med armlæn, der er en del af den stilfulde Greina-serie. Stolen er designet til at føje et strejf af luksus til ethvert spiseområde med sit flotte Preston stof i en smuk olivengrøn nuance (kode 38).

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Olivengrøn
EAN: 5713941194879
Varenr.: 2249523
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal
1.429 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brenda spisestuestol med armlæn og drej grøn
1.617 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK986 kr986 krKøb
2Biva DK986 kr986 krKøb
3Likehome.dk1.379 kr1.379 krKøb
4Boboonline.dk1.429 kr1.429 krKøb
5ebuy24 DK1.617 kr1.666 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal

PriceData har fulgt prisen på ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal i 182 dage. Laveste pris i perioden er 801,75 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.001 kr.

Den nuværende pris på 986 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for ACT NORDIC Brenda spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion - olivengrøn polyester og sort metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. mar. 2026986 kr184,25 kr (23%)
22. mar. 2026801,75 kr172,5 kr (18%)
6. mar. 2026974,25 kr11,75 kr (1%)
3. jan. 2026986 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret