Gå til hovedindhold

Rowico Home Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret

Rowico HomeStoleEAN: 7340126539217
Pris fra 1.185,75 krtil 1.760 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 574,25 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1185.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Kato spisebordsstol - lysegrå stof og hvidvasket egetræ
-15%1.185,75 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Kato spisebordsstol - lysegrå stof og hvidvasket egetræ billede

Produktinformation

Fin og stilfuld designet Cato spisebordsstol til boligen. Spisebordsstolen er lavet af lysegråt meget slidstærkt stof og hvidvasket massivt egetræ, der er en stærk og holdbar træsort.

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: M
Farve: Grå
EAN: 7340126539217
Varenr.: 45576
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret
1.379 kr
Til butik
Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret billede

Produktinformation

Rowico Kato spisebordsstol kombinerer nordisk enkelthed med en behagelig siddeoplevelse og henvender sig perfekt til private hjem, der ønsker at løfte spiseområdet. På billedet fanger man straks den smukt hvidvaskede træstruktur, som er fremstillet af lak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spisebordsstole
Farve: Hvidvasket/lysegrå
EAN: 7340126539217
Varenr.: 2570003
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Kato spisebordsstol hvidkalket eg/lysegrå stof
1.760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk1.185,75 kr1.185,75 krKøb
2Likehome.dk1.379 kr1.379 krKøb
3Hulténs DK1.760 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret

PriceData har fulgt prisen på Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.179 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.309 kr.

Den nuværende pris på 1.185,75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Spisebordsstol Rowico Kato i hvidvasket egetræ med lysegrå stofpolstring 2-pak - FSC-certificeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.185,75 kr193,25 kr (14%)
24. maj 20261.379 kr193,25 kr (16%)
16. maj 20261.185,75 kr193,25 kr (14%)
14. apr. 20261.379 kr193,25 kr (16%)
6. apr. 20261.185,75 kr193,25 kr (14%)
5. apr. 20261.379 kr193,25 kr (16%)
20. mar. 20261.185,75 kr193,25 kr (14%)
19. mar. 20261.379 kr16 kr (1%)
18. mar. 20261.395 kr16 kr (1%)
15. mar. 20261.379 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret