Gå til hovedindhold

Actona Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben

ActonaKøkken- og spisestuestoleEAN: 5713941375568
Pris fra 1.394 krtil 1.866 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.385 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1394 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Darlene spisebordsstol med armlæn - Grå
-20%1.394 kr
Før 1.747 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Darlene spisebordsstol med armlæn - Grå billede

Produktinformation

Darlene spisebordsstol med armlæn, Alea stof grå 19, Stel mat sort ru pulverlakeret stål med 3 felt syning, drejefunktion, lynlås, posefjedre og retur drej Model: Darlene Vare gruppe: spisebordsstol med armlæn Speciel funktion: 3 felt syning,drejefunktion,lynlås,posefjedre,retur drej kbm: 0,19 m3 Bredde: 58,5 cmDybde: 60 cmHøjde: 80 cmRyglæn højde: 31 cmSæde bredde: 51 cmSæde dybde: 60 cmSæde højde max.: 48 cmArmlænshøjde fra gulv: 72 cmarmlæn bredde: 7 cmarmlæn dybde: 20 cmArmlæn højde: 22 cm OBS: Sælges kun i pakning af 2 stk. Denne spisebordsstol sælges kun i sæt af 2, og minimumskøb er derfor 2 stk. Prisen er angivet pr. stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 5.8g
Artikel nr.: 0000109093
EAN: 5713941375568
Varenr.: 60657
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Darlene spisebordsstol med armlæn - Grå
-20%1.394 kr
Før 1.747 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Darlene spisebordsstol med armlæn - Grå billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 5.8g
Artikel nr.: 0000109093
EAN: 5713941375568
Varenr.: 46935
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben
1.779 kr
Til butik
Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Xavina spisebordsstolen - en del af den eksklusive Xavina-serie, som kombinerer tidløs elegance med moderne komfort. Denne spisebordsstol med armlæn er skabt til at forbedre enhver spisestue med sit sofistikerede design og høje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Grå
EAN: 5713941375568
Varenr.: 2249370
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Darlene spisestuestol med armlæn stof grå
1.866 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.394 kr1.394 krKøb
2Biva DK1.394 kr1.394 krKøb
3Likehome.dk1.779 kr1.779 krKøb
4ebuy24 DK1.866 kr1.915 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben

PriceData har fulgt prisen på Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.255,2 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.354 kr.

Den nuværende pris på 1.394 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Spisebordsstol med armlæn Signature Xavina i gråt Alea stof med pocket-fjedre og sorte stålben de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.394 kr9 kr (1%)
14. apr. 20261.385 kr2 kr (0%)
4. feb. 20261.387 kr131,8 kr (11%)
16. jan. 20261.255,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret