Gå til hovedindhold

Rowico Home Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ

Rowico HomeStoleEAN: 7340126571729
Pris fra 1.695,75 krtil 2.095 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 399,25 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Alison spisebordsstol, drejelig, m. armlæn - mørk beige stof og hvidpigmenteret egetræ
-15%1.695,75 kr
Før 1.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Alison spisebordsstol, drejelig, m. armlæn - mørk beige stof og hvidpigmenteret egetræ billede

Produktinformation

Alison stelstol i mørk beige tekstil har ligesom den populære Alison stol en 360 graders drejelig base. Det kuppelpolstrede sæde og de høje armlæn gør stolen behagelig og hyggelig at sidde i. Alison stelstol med træbund gør det nemt at matche stelstolen m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Spisebordsstole med drejefunktion
Farve: Beige
EAN: 7340126571729
Varenr.: 112316
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ
1.919 kr
Til butik
Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ billede

Produktinformation

Alison spisebordsstolen fra Rowico kombinerer skandinavisk minimalisme med en indbydende komfort, som får dig til at blive siddende. Den mørk beige polstring i Asgard #43-stof omfavner sædet, der er bygget op omkring en solid krydsfinérkerne med blød poly...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Mørk beige/hvidvasket
EAN: 7340126571729
Varenr.: 2567753
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Alison stol med armlæn mørkebeige stof/hvidpigmenterede ben i eg
-15%2.095 kr
Før 2.465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk1.695,75 kr1.695,75 krKøb
2Likehome.dk1.919 kr1.919 krKøb
3Hulténs DK2.095 kr2.345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ

PriceData har fulgt prisen på Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.639 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.947 kr.

Den nuværende pris på 1.695,75 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Spisebordsstol med armlæn Rowico Alison skandinavisk design mørk beige/hvidvasket 360 drejefunktion FSC egetræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.695,75 kr223,25 kr (12%)
24. maj 20261.919 kr223,25 kr (13%)
16. maj 20261.695,75 kr223,25 kr (12%)
14. apr. 20261.919 kr223,25 kr (13%)
6. apr. 20261.695,75 kr223,25 kr (12%)
5. apr. 20261.919 kr223,25 kr (13%)
20. mar. 20261.695,75 kr223,25 kr (12%)
19. mar. 20261.919 kr76 kr (4%)
18. mar. 20261.995 kr76 kr (4%)
15. mar. 20261.919 kr76 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret