Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ

Pris fra 1.299 krtil 2.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.169 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord Ø110x78 cm massivt genbrugstræ og stål
-7%1.299 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø110x78 cm massivt genbrugstræ og stål billede

Produktinformation

Dette trendy spisebord i træ er et flot supplement til dit køkken eller spisestue. Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af træsorter såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Dette gør det til et yderst miljøvenligt valg inden for møbelfremstilling. Da hvert møbel er håndlavet, vil de unikke farver variere fra produkt til produkt. Du kan derfor støde på både blå og grønne farver og sommetider orange, røde eller pink farver.Robust bordplade: Den robuste bordplade er perfekt til at holde drikkevarer, vaser og andre pyntegenstande.Stabilt stel: Det stærke, pulverlakerede stålstel gør spisestuebordet robust og stabilt. Bemærk:Åremønstrene kan variere fra produkt til produkt, hvilket gør hvert møbel unikt; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Massivt genbrugstræ, pulverlakeret stålMål: 110 x 78 cm (Diameter x H)Slebet, malet og lakeretMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 20.5g
EAN: 8720286672129
Varenr.: 510923
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord Ø110x78 cm massivt genbrugstræ og stål
-7%1.319 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø110x78 cm massivt genbrugstræ og stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 20.5g
EAN: 8720286672129
Varenr.: 510923
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ
2.199 kr
Til butik
Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante rundt spisebord i massivt mangotræ er det perfekte supplement til moderne køkkener og spisestuer. Med sit tidløse design og robuste konstruktion tilbyder dette cirkulære spisebord både stil og funktionalitet til enhver bolig. Bo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
EAN: 8720286672129
Varenr.: 58087292731741

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
2Livera DK1.319 kr1.388 krKøb
3BoligRetning2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.169 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.424 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Spisebord Ø110x78 Cm Massivt - Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.299 kr310 kr (19%)
3. maj 20261.609 kr310 kr (24%)
22. apr. 20261.299 kr270 kr (17%)
21. apr. 20261.569 kr270 kr (21%)
15. apr. 20261.299 kr100 kr (7%)
9. apr. 20261.399 kr210 kr (13%)
8. apr. 20261.609 kr260 kr (19%)
31. mar. 20261.349 kr260 kr (16%)
30. mar. 20261.609 kr260 kr (19%)
26. mar. 20261.349 kr180 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret