Gå til hovedindhold

vidaXL Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm

vidaXLKøkken- og spisestuebordeEAN: 8721102612855
Pris fra 619 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål
-38%619 kr
Før 1.001 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål billede

Produktinformation

Nyd et perfekt måltid med familie eller venner omkring dette spisebord hver dag. Stabilt og holdbart: Konstrueret træ er et alsidigt materiale, der er populært grundet den glatte overflade, stabiliteten og holdbarheden. Det vrider og spalter ikke, så det er et glimrende valg til mange forskellige ting såsom møbler, konstruktion og renoveringsprojekter i hjemmet.Robust stel: Dette spisebord er fremstillet af pulverlakeret stål. Stålstel imponerer med sin styrke, holdbarhed og korrosionsbestandighed, så det er det ideelle valg til møbelfremstilling og -konstruktion. Overfladens pulverlakering giver et beskyttende lag, der hjælper med at forhindre rust, korrosion og slid.Foldbart design: Spisebordet kan også foldes sammen for at spare plads, når det ikke er i brug.Let at rengøre: Overfladen er let at rengøre med en fugtig klud. Farve: SortMateriale: Konstrueret træ og pulverlakeret stålMål: 70 x 110 cm (Diameter x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 14g
EAN: 8721102612855
Varenr.: 1245463
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål
-37%639 kr
Før 1.021 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Vægt: 14g
EAN: 8721102612855
Varenr.: 1245463
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
barbord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål
644 kr
Til butik
barbord Ø70x110 cm konstrueret træ og stål billede

Produktinformation

Nyd den perfekte måltidstid med din familie eller venner på dette barbord hver dag! Stabilt og holdbart: Konstrueret træ er et alsidigt materiale, der er populært for sin glatte overflade, stabilitet og holdbarhed. Det er modstandsdygtigt over for vridni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
EAN: 8721102612855
Varenr.: 10139354726729
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm
-26%849 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK619 kr619 krKøb
2Livera DK639 kr708 krKøb
3DesignShoppen644 kr644 krKøb
4BoligRetning849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 533 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Spisebord Ø Konstrueret Træ Og Stål - Sort / 70 x 110 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026619 kr70 kr (13%)
26. feb. 2026549 kr40 kr (8%)
13. feb. 2026509 kr40 kr (7%)
12. feb. 2026549 kr40 kr (8%)
29. jan. 2026509 kr40 kr (7%)
28. jan. 2026549 kr11 kr (2%)
27. jan. 2026538 kr29 kr (6%)
20. jan. 2026509 kr40 kr (7%)
19. jan. 2026549 kr40 kr (8%)
5. jan. 2026509 kr27 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret