Gå til hovedindhold

Actona Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel

ActonaKøkken- og spisestuebordeEAN: 5713941096340
Pris fra 1.494 krtil 1.519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 993,3 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1494 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
AMBLE Spisebord Ø110cm - Brun
-29%1.494 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AMBLE Spisebord Ø110cm - Brun billede

Produktinformation

Amble spisebord bordplade melamin marmor print, brun, stel pulverlakeret ru, mat sort Ø:110 H:75 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: TILBUD på MØBLER
Vægt: 26.5g
Artikel nr.: 84697
EAN: 5713941096340
Varenr.: 27549
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
AMBLE Spisebord Ø110 cm - Brun
-29%1.494 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel
1.519 kr
Til butik
Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel billede

Produktinformation

Fianna-serien byder på et spisebord, der smukt forener moderne design med funktionalitet. Dette stilfulde møbel, skabt af det anerkendte brand Signature, er en ægte perle til spisestuen. Med en diameter på 110 cm giver det runde Fianna spisebord rigelig p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spiseborde
Farve: Brun marmor Delhi
EAN: 5713941096340
Varenr.: 2252011

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.494 kr1.494 krKøb
2Biva DK1.494 kr1.494 krKøb
3Likehome.dk1.519 kr1.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 993,3 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.519 kr.

Den nuværende pris på 1.494 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Spisebord Signature Fianna rund Ø110 cm brun marmor melamin med sort stålstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20261.494 kr326,59 kr (28%)
6. apr. 20261.167,41 kr231,59 kr (17%)
5. apr. 20261.399 kr231,59 kr (20%)
1. apr. 20261.167,41 kr174,11 kr (18%)
22. mar. 2026993,3 kr224 kr (18%)
22. feb. 20261.217,3 kr126 kr (9%)
11. feb. 20261.343,3 kr150,7 kr (10%)
10. feb. 20261.494 kr150,7 kr (11%)
6. feb. 20261.343,3 kr150,7 kr (10%)
4. jan. 20261.494 kr185 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret