Gå til hovedindhold

Actona ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120)

ActonaKøkken- og spisestuebordeEAN: 5713941235916
Pris fra 3.794 krtil 5.728 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.934 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.135,2 kr 22. mar.

Sammenlign priser på ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3794 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Heaven spisebord Ø120cm - Natur
-27%3.794 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Heaven spisebord  Ø120cm - Natur billede

Produktinformation

Heaven spisebord bordplade finer vild eg, stel metal pulverlakeret ru mat sort Ø:120 H:76,4 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 50g
Artikel nr.: H000022147
EAN: 5713941235916
Varenr.: 36812
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Heaven spisebord naturlig MDF
-27%3.794 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord Signature Bellona rund Ø120 cm vild egetræsfiner med sort stålstel
4.949 kr
Til butik
Spisebord Signature Bellona rund Ø120 cm vild egetræsfiner med sort stålstel billede

Produktinformation

Signature præsenterer det imponerende Bellona spisebord, et mesterværk af design og funktionalitet. Dette runde bord er skabt med en top i vild egetræsfiner, som præsenterer den naturlige skønhed og varme, der er kendetegnende for vild eg. Overfladen er s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spiseborde
Farve: Vild eg
EAN: 5713941235916
Varenr.: 2255300
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120)
5.239 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heaven spisebord Ø 120 cm natur, sort
5.728 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK3.794 kr3.794 krKøb
2Biva DK3.794 kr3.794 krKøb
3Likehome.dk4.949 kr4.949 krKøb
4Boboonline.dk5.239 kr5.239 krKøb
5ebuy24 DK5.728 kr5.728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120)

PriceData har fulgt prisen på ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.135,2 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 4.173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.715 kr.

Den nuværende pris på 3.794 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for ACT NORDIC Heaven spisebord, rund - natur vild eg finèr og sort metal (Ø120) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. mar. 20263.794 kr658,8 kr (21%)
22. mar. 20263.135,2 kr658,8 kr (17%)
4. feb. 20263.794 kr194,8 kr (5%)
16. jan. 20263.599,2 kr194,8 kr (5%)
3. jan. 20263.794 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret