Gå til hovedindhold

Actona Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm

ActonaKøkken- og spisestuebordeEAN: 5713941122575
Pris fra 4.346 krtil 5.949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.603 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4346 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Heaven Spisebord 200cm - sort Keramik
-40%4.346 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Heaven Spisebord 200cm - sort  Keramik billede

Produktinformation

Heaven spisebord keramik Fairbanks sort stel metal pulverlakeret ru mat sort L:200 B:100 H:75,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 80g
Artikel nr.: H000020147
EAN: 5713941122575
Varenr.: 30731
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Heaven spisebord grå/sort keramik sort metal stel 200x100cm
4.499 kr
Til butik
Heaven spisebord grå/sort keramik sort metal stel 200x100cm billede

Produktinformation

Heaven spisebordet er elegant med sin tynde bordplade som virker helt svævende ovenpå det solide industielle stel. Bordplade er af glas med et karamisk lag ovenpå, som er mere ridsefast end alm. glas eller en malet overflade. Bordpladen changcere i fler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Kitchen & Dining Room Tables
EAN: 5713941122575
Varenr.: 239498
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm
5.899 kr
Til butik
Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer Bellona, et spisebord, der indbyder til stilfulde og mindeværdige måltider. Bordet er en del af den elegante Bellona-serie, der er kendetegnet ved et moderne design og høj funktionalitet. Med en imponerende størrelse på 200 cm i bred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spiseborde
Farve: Sort Fairbanks
EAN: 5713941122575
Varenr.: 2251331
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Hadsund spisebord keramik 200 cm
-17%5.949 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Biva DK4.346 kr4.346 krKøb
2SELTA4.499 kr4.499 krKøb
3Likehome.dk5.899 kr5.899 krKøb
4XL Møbler DK5.949 kr5.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm i 152 dage. Laveste pris i perioden er 3.992 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 4.346 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.197 kr.

Den nuværende pris på 4.346 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Spisebord Signature Bellona rektangulært i sort Fairbanks keramik 200x100 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20264.346 kr247 kr (6%)
28. feb. 20264.099 kr247 kr (6%)
27. feb. 20264.346 kr247 kr (6%)
27. jan. 20264.099 kr247 kr (6%)
26. jan. 20264.346 kr247 kr (6%)
21. jan. 20264.099 kr247 kr (6%)
20. jan. 20264.346 kr247 kr (6%)
11. jan. 20264.099 kr107 kr (3%)
3. jan. 20263.992 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret