Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm

Pris fra 3.399 krtil 4.399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord Ø560x76 cm massivt ru mangotræ
-20%3.399 kr
Før 4.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø560x76 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Dette spisebord i træ har en vintagecharme, og det er et karakteristisk supplement til dit hjem. Massivt mangotræ: Massivt mangotræ er et stærkt, tropisk hårdttræ, der skaber robuste møbler. De smukke åremønstre gør hvert møbel unikt.Robust stel: Stellet i metal sikrer robusthed og stabilitet.Praktisk bordplade: Køkkenbordets robuste bordplade er perfekt til at holde dine drinks, mad eller pyntegenstande. Godt at vide:Farver og åremønstre varierer fra møbel til møbel, hvilket gør alle vores produkter unikke. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, så du får et helt unikt produkt. Farve, stel: SortMateriale: Massivt mangotræ, jernMål: 150 x 76 cm (Diam. x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 46.65g
EAN: 8720845749743
Varenr.: 1238663
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord Ø560x76 cm massivt ru mangotræ
-20%3.419 kr
Før 4.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Ø560x76 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 46.65g
EAN: 8720845749743
Varenr.: 1238663
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm
-10%4.399 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante runde spisebord i massivt mangotræ bliver hurtigt midtpunktet i din spisestue eller dit køkken. Den cirkulære form skaber en harmonisk og indbydende atmosfære, der opfordrer til samtale og hyggeligt samvær omkring måltidet. Bord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
Størrelse: 150 x 76 cm
EAN: 8720845749743
Varenr.: 56845824557405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
2Livera DK3.419 kr3.488 krKøb
3BoligRetning4.399 kr4.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 3.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.365 kr.

Den nuværende pris på 3.399 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Spisebord Rundt - Massivt ru mangotræ / 150 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.399 kr10 kr (0%)
3. maj 20263.409 kr10 kr (0%)
1. maj 20263.399 kr10 kr (0%)
30. apr. 20263.409 kr10 kr (0%)
22. apr. 20263.399 kr10 kr (0%)
21. apr. 20263.409 kr110 kr (3%)
17. apr. 20263.299 kr110 kr (3%)
16. apr. 20263.409 kr110 kr (3%)
9. apr. 20263.299 kr110 kr (3%)
8. apr. 20263.409 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret