Gå til hovedindhold

Boligcenter Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm

Pris fra 1.039 krtil 1.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 949 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebord 110x55x75 cm massivt genbrugstræ
-31%1.039 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 110x55x75 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette spisebord i træ føjer et strejf af rustik charme til dit køkken eller spisestue. Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af træsorter såsom teak, mangotræ, fyrretræ og bøgetræ. Disse materialer stammer fra gamle bygninger såsom fabrikker, skure og både. Dette gør det til et yderst miljøvenligt valg inden for møbelfremstilling. Da hvert møbel er håndlavet, vil de unikke farver variere fra produkt til produkt. Du kan derfor støde på både blå og grønne farver og sommetider orange, røde eller pink farver.Robust stel: Spisebordets træstel giver robusthed og stabilitet.Stabil bordplade: Spisestuebordet har en robust bordplade, hvorpå du kan placere mad og drikke. Bemærk:Hvert produkt kommer med en brugermanual for nem montering.Farverne kan variere fra møbel til møbel, hvilket gør hvert produkt unikt. Udvælgelse til leveringen sker tilfældigt, så du er garanteret et eksklusivt produkt. Materiale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinish, jernMål: 110 x 55 x 76 cm (L x B x H)...

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Vægt: 21.5g
EAN: 8720845541729
Varenr.: 699058
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebord 110x55x75 cm massivt genbrugstræ
-30%1.059 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebord 110x55x75 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Spiseborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 21.5g
EAN: 8720845541729
Varenr.: 699058
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm
1.749 kr
Til butik
Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Dette elegante spisebord i massivt træ tilfører din spisestue eller dit køkken et autentisk og rustikt præg med sin landlige stil. Den unikke kombination af robusthed og æstetik gør dette spisebord til et perfekt midtpunkt for familiens måltid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Spiseborde
Størrelse: 111 x 55 x 76 cm
EAN: 8720845541729
Varenr.: 56830187897181

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
2Livera DK1.059 kr1.128 krKøb
3BoligRetning1.749 kr1.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 939 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.046 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Spisebord I - Massivt genanvendt træ / 111 x 55 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.039 kr170 kr (14%)
3. maj 20261.209 kr170 kr (16%)
30. apr. 20261.039 kr30 kr (3%)
22. apr. 20261.009 kr200 kr (17%)
21. apr. 20261.209 kr210 kr (21%)
15. apr. 2026999 kr20 kr (2%)
9. apr. 2026979 kr200 kr (17%)
8. apr. 20261.179 kr200 kr (20%)
31. mar. 2026979 kr200 kr (17%)
30. mar. 20261.179 kr230 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret