Gå til hovedindhold

Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719592983
Pris fra 1.702 krtil 2.039 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 337 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.657 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1702 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony PlayStation Portal Fjernafspiller Sony PlayStation 5
1.702 kr
Til butik
Sony PlayStation Portal Fjernafspiller Sony PlayStation 5 billede

Produktinformation

Sony PlayStation Portal - Fjernafspiller - trådløs - Wi-Fi - midnat sort - for Sony PlayStation 5

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: 1000045050
EAN: 0711719592983
Varenr.: 1003040780
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony PlayStation 5 Portal Midnight Sort Controller - GEEKD.dk
1.829 kr
Til butik
Sony PlayStation 5 Portal Midnight Sort Controller - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Med PlayStation Portal Remote Player kan du nu spille dine yndlingsspil fra PS5-konsollen hvor som helst i hjemmet - alt sammen uden at skulle bruge et tv. Takket være kraftig Wi-Fi-forbindelse og en 8" LCD-skærm i fuld HD, kan du nyde uforglemmel

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Controller
EAN: 0711719592983
Varenr.: 49868889162064
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony PlayStation 5 Portal Midnight Black
1.890 kr
Til butik
Sony PlayStation 5 Portal Midnight Black billede

Produktinformation

PlayStation Portal Remote Player til PS5-konsollen, Mærk kraften fra PlayStation i din håndflade. Spil på din PS5-konsol via hjemmets Wi-Fi med kontrol i konsolkvalitet ved hjælp af PlayStation Portal Remote Player. PlayStation Portal Remote Player giver dig adgang til spillene på din PS5 via hjemmets Wi-Fi, så du kan gå direkte i gang med at spille uden at skulle spille på et tv. Afspil din spilsamling, PlayStation Portal Remote Player kan spille kompatible spil, som du har installeret på din PS5-konsol, inklusive dine yndlingsspil til PS5 og PS4. Oplev betagende fordybelse med DualSense® trådløse controller-funktioner, Mærk den opslugende effekt af haptisk feedback og adaptive triggere i understøttede spil. Responsive vibrationer reagerer på dine valg i spillet og simulerer miljøfaktorer. Dynamisk modstand efterligner spændingen ved interaktion med udstyr og objekter i spillet i udvalgte PS5-spil. Smuk 8" LCD-skærm, Oplev hver eneste udsøgte detalje i dine yndlingsspil, når de kommer til live på en stærkt oplyst og smuk fuld HD-skærm. 60 fps ved 1080p-opløsning, PlayStation Portal Remote Player kan levere silkeblødt gameplay med op til 60 fps med høj billedklarhed på sin skærm med 1080p-opløsning, Kom hurtigt i gang med at spille, PlayStation Portal™ Remote Player er en specialbygget enhed, der er dedikeret til at levere en utrolig fjernspilsoplevelse. Det betyder, at du kan tænde den, trykke på en knap for at oprette forbindelse til din PS5-konsol og komme i gang med at spille med bemærkelsesværdig hastighed. Du behøver ikke noget tv for at spille og ingen stue. Da PlayStation Portal Remote Player giver dig mulighed for at streame spil via hjemmets Wi-Fi, kan du spille på din PS5-konsol, selv når en anden bruger det tv, den er forbundet til. Du skal blot tænde for PlayStation Portal Remote Player, og så er du i gang. Med PlayStation Portal Remote Player på din Wi-Fi-forbindelse derhjemme har du større fleksibilitet til at spille i ethvert rum, hvor du bor, uden at der kræves et tv. Vil du gerne fortsætte med at spille, mens du står i køkkenet og spiser morgenmad? Så gør det!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Sony PlayStation 5
EAN: 0711719592983
Varenr.: D17081
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony PlayStation Portal - Black - Wireless - Sony PlayStation 5
1.990 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort
2.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony PlayStation Portal Fjernafspiller Sony PlayStation 5
2.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.702 kr1.702 krKøb
2Geekd1.829 kr1.829 krKøb
3Teknikproffset DK1.890 kr1.949 krKøb
4Proshop DK1.990 kr1.990 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort

PriceData har fulgt prisen på Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.711 kr.

Den nuværende pris på 1.702 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Spilcontroller Sony PlayStation Portal fjernafspiller til PS5 - midnat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.702 kr45 kr (3%)
30. maj 20261.747 kr27 kr (2%)
29. maj 20261.720 kr26 kr (1%)
28. maj 20261.746 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.747 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.738 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.747 kr90 kr (5%)
24. apr. 20261.657 kr90 kr (5%)
10. apr. 20261.747 kr5 kr (0%)
9. apr. 20261.742 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret