Gå til hovedindhold

Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4

SonyVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0711719870050
Pris fra 549 krtil 749,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 200,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 546 kr 15. maj

Sammenlign priser på Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony Dualshock v2 - Black - Wireless Controller - Sony PlayStation 4
549 kr
Til butik
Sony Dualshock v2 - Black - Wireless Controller - Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Gamepad, trådløs, Bluetooth, jet black, for Sony PlayStation 4

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 0711719870050
EAN: 0711719870050
Varenr.: 2573348
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony DualShock 4 Controller Sony PlayStation 4 Sort
573 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4
618 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony DualShock 4 V2 håndcontroller til PS4, original, sort
666 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spilcontroller Sony DualShock 4 til PlayStation 4 - sort
-41%689 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Spilcontroller Sony DualShock 4 til PlayStation 4 - sort
-40%709 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony DualShock 4 Controller Sony PlayStation 4 Sort
739 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony DualShock 4 v2 Controller - GEEKD.dk
739 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ps4 Dualshock 4 Trådløs Controller - Sort
749,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK549 kr588 krKøb
2CompuMail DK573 kr573 krKøb
3CS MEGASTORE DK618 kr657 krKøb
4Teknikproffset DK666 kr725 krKøb
5Boligcenter DK689 kr689 krKøb
6Vivas DK709 kr778 krKøb
7Ultrashop739 kr739 krKøb
8Geekd739 kr739 krKøb
9Gucca.dk749,95 kr749,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 546 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Sony DualShock 4 v2 - Gamepad - trådløs - Bluetooth - jet black - for Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026549 kr3 kr (1%)
15. maj 2026546 kr3 kr (1%)
13. maj 2026549 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026546 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026549 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026546 kr3 kr (1%)
13. jan. 2026549 kr3 kr (1%)
9. jan. 2026546 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret