Gå til hovedindhold

Solar Plus Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk

Solar PlusEludstyrEAN: 4013902556809
Pris fra 75,21 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,79 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 27. maj

Sammenlign priser på Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75.21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dinskinne Tk Ns35-336 Mm
75,21 kr
Til butik
Dinskinne Tk Ns35-336 Mm billede

Produktinformation

Dinskinne NS 35-336 mm, 35 mm bred, inkl. fastgørelsesskruer til TK kasse Søgetermer: 0812103991 - 19833601 - 0812103991 - 4013902556809

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4013902556809
Varenr.: 8975435694417
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Spelsberg Dinskinne, NS 35 - 336 mm, til TK Kasse
76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dinskinne tk ns35-336 mm
77,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk75,21 kr75,21 krKøb
2WATTOO.DK76 kr76 krKøb
3MaintainIt77,5 kr77,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 75,21 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Spelsberg TK NS35-336 19833601 DIN-skinne Ikke perforeret Stålplade 336 mm 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 202675,21 kr6,02 kr (9%)
3. jun. 202669,19 kr1,52 kr (2%)
2. jun. 202670,71 kr5,71 kr (9%)
27. maj 202665 kr5,71 kr (8%)
25. maj 202670,71 kr5,71 kr (9%)
24. maj 202665 kr5,71 kr (8%)
21. maj 202670,71 kr5,71 kr (9%)
17. maj 202665 kr5,71 kr (8%)
16. maj 202670,71 kr5,71 kr (9%)
14. maj 202665 kr5,71 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret