Gå til hovedindhold

Solar Plus Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk

Solar PlusEludstyrEAN: 4013902152155
Pris fra 47,5 krtil 55 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45,78 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Montagepl.tk mpi-1811 150x90
47,5 kr
Til butik
Montagepl.tk mpi-1811 150x90 billede

Produktinformation

Montagepladen er 2,5 mm tyk, inkl. Selvskærende skruer og afstandsstykker.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: montageplade for fordelerboks
EAN: 4013902152155
Varenr.: 0812101362
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Montagepl.Tk Mpi-1811 150X90
48,58 kr
Til butik
Montagepl.Tk Mpi-1811 150X90 billede

Produktinformation

Montagepladen er 2,5 mm tyk, inkl. Selvskærende skruer og afstandsstykker. Montageplade TK1811 BxH 150 x 90 mm inkl. skruer for kassetype TK PS 1811 Søgetermer: 0812101362 - 19500601 - 0812101362 - 4013902152155

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4013902152155
Varenr.: 8975461974353
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk
51 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MONTAGEPL.TK MPI-1811 150X90
51,7 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Montageplade TK MPI-1811, 150 mm x 90 mm, Plast
52 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montageplade 150x90mm for kassetype PS1811
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
2Billigelogvvs.dk48,58 kr48,58 krKøb
3CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
4EL-GROSSISTEN51,7 kr51,7 krKøb
5WATTOO.DK52 kr52 krKøb
6Elvvs.dk55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 45,78 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 47,5 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Spelsberg TK MPI-1811 Mounting plate (L x B) 150 mm x 90 mm Hårdt papir 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202647,5 kr1,16 kr (3%)
4. maj 202646,34 kr1,16 kr (2%)
3. maj 202647,5 kr1,16 kr (3%)
25. apr. 202646,34 kr
22. apr. 202645,78 kr
18. apr. 202646,09 kr
17. apr. 202645,78 kr1,72 kr (4%)
15. apr. 202647,5 kr1,72 kr (4%)
14. apr. 202645,78 kr1,72 kr (4%)
13. apr. 202647,5 kr1,72 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret