Gå til hovedindhold

Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar

SpeedoMaskerEAN: 5059937426822
Pris fra 151 krtil 245,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 20. maj

Sammenlign priser på Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Speedo børne svømmebriller Biofuse 2.0 gennemsigtige
151 kr
Til butik
Speedo børne svømmebriller Biofuse 2.0 gennemsigtige billede

Produktspecifikationer

Mærke: Speedo
Kategori: Svømmebriller & Dykkermasker
Farve: 6
Artikel nr.: 5059937426822
EAN: 5059937426822
Varenr.: 21351711
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Speedo Biofuse 2.0 Svømmebriller Børn, transparent
219 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Speedo Svømmebriller - BioFuse 2.0 Junoir - Clear/Blue
239,95 kr
Til butik
Gå til Watery DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar
245,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb
2Billigsport24.dk219 kr219 krKøb
3Kids-world.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Watery DK245,95 kr282,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar

PriceData har fulgt prisen på Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar i 176 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Speedo svømmebriller til børn (6-14) - Biofuse 2.0 - Grå/klar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026151 kr28 kr (16%)
22. maj 2026179 kr28 kr (19%)
21. maj 2026151 kr4 kr (3%)
20. maj 2026147 kr9 kr (6%)
18. maj 2026156 kr5 kr (3%)
17. maj 2026151 kr28 kr (16%)
16. maj 2026179 kr23 kr (15%)
15. maj 2026156 kr23 kr (13%)
6. maj 2026179 kr10 kr (5%)
5. maj 2026189 kr19 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret