Gå til hovedindhold

Jöllenbeck SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort

JöllenbeckHøjttalereEAN: 4027301703238
Pris fra 133 krtil 210 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 21. mar.

Sammenlign priser på SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SPEEDLINK Token RGB 2.0-kanal Højttalere Sort
133 kr
Til butik
SPEEDLINK Token RGB 2.0-kanal Højttalere Sort billede

Produktinformation

SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 watt - 6 watt (Total) - 2" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Jöllenbeck
Artikel nr.: SL-810008-BK
EAN: 4027301703238
Varenr.: 1001874772
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Speed-Link TOKEN RGB Gaming Stereo Speakers - Black - 2.0 Kanal - Sort
139 kr
Til butik
Speed-Link TOKEN RGB Gaming Stereo Speakers - Black - 2.0 Kanal - Sort billede

Produktinformation

Spillyd i sin fulde pragt - Speedlink TOKEN RGB Gaming Stereo Speaker præsenterer en imponerende kombination af kraftfuld lyd og atmosfærisk RGB-belysning, der løfter spiloplevelsen til et nyt niveau. De seks forskellige lystilstande, inklusive reaktiv musikbelysning, giver mulighed for en personlig tilpasning af spilmiljøet baseret på individuelle præferencer. Takket være Bluetooth-forbindelsen kan smartphones, tablets eller andre enheder nemt parres. Den integrerede kabelfjernbetjening giver praktisk lydstyrkekontrol og en praktisk tænd/sluk-knap, også til at vælge forbindelse via jackstikket eller Bluetooth. Den generøse kabellængde på 1,2 meter, sammen med yderligere 1,2 meter mellem satellitterne, giver rigelig fleksibilitet til optimal positionering i dit setup.

Produktspecifikationer

Mærke: Speed-Link
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: SL-810008-BK
EAN: 4027301703238
Varenr.: 3257176
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort
149 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Speedlink - Token Rgb Gaming Stereo Højttaler, Sort
179,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SPEEDLINK Token RGB 2.0-kanal Højttalere Sort
189 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Speedlink - TOKEN RGB Gaming Stereo Højtaler, sort - GEEKD.dk
189 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Speedlink TOKEN RGB gaming-stereohøjttaler, sort
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2Proshop DK139 kr178 krKøb
3CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
4Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Ultrashop189 kr189 krKøb
6Geekd189 kr189 krKøb
7Teknikproffset DK210 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort

PriceData har fulgt prisen på SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for SPEEDLINK Token RGB - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 3 Watt - 6 Watt (Total) - 2 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026133 kr6 kr (4%)
22. apr. 2026139 kr6 kr (5%)
15. apr. 2026133 kr3 kr (2%)
21. mar. 2026130 kr41 kr (24%)
20. mar. 2026171 kr8 kr (4%)
13. mar. 2026179 kr
12. mar. 2026179,95 kr
11. mar. 2026179 kr49 kr (38%)
15. feb. 2026130 kr1 kr (1%)
13. feb. 2026129 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret