Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5902650568624
Pris fra 18 krtil 42,89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24,89 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
GU10 6W dæmpbar LED spot - Matteret - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
18 kr
Til butik
GU10 6W dæmpbar LED spot - Matteret - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Introduktion af 6W LED spot med GU10 fatning. Dette spot er udstyret med en høj lysstyrke på 360 lumens samt en bred spredning på 120 grader, der sikrer en jævn fordeling af lyset, samt en høj lyskvalitet med en RA værdi på 80-85. Dette spot er dæmpbar og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: GU10 LED pærer
EAN: 5902650568624
Varenr.: 5096
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
6W LED GU10 pære 3000K Dæmpbar
42,89 kr
Til butik
6W LED GU10 pære 3000K Dæmpbar billede

Produktinformation

Dæmpbar LED GU10 pære Takket være reguleringskapaciteten er den velegnet til et uendeligt antal rum.Ved at justere lysstyrken maksimalt kan den fungere som almindelig belysning eller give en intim og afslappende atmosfære, når dens intensitet reduceres.Id...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: GU 10
EAN: 5902650568624
Varenr.: 15848787935567
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
6W LED GU10 pære 3000K Dæmpbar
42,89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk18 kr18 krKøb
2InkClub DK25 kr25 krKøb
3EL-GROSSISTEN42,89 kr42,89 krKøb
4EL-NETSALG42,89 kr42,89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A i 86 dage. Den nuværende pris er 18 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Spectrum LED Dæmpbar LED Spotlight GU10 6W 3000K WOJ14384 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202618 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret