Gå til hovedindhold

SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron

SoudalByggematerialerEAN: 5411183110366
Pris fra 93,16 krtil 122,56 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,4 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,65 kr 7. maj

Sammenlign priser på SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93.16 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FOLIEKLÆBER 310ML VAPOURSEAL
93,16 kr
Til butik
FOLIEKLÆBER 310ML VAPOURSEAL billede

Produktinformation

Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim, baseret på en akryl dispersion, til indendørs luft- og damptæt forsegling på alle typer dampspærre folier ? Luft- og damptæt ? Fremragende vedhæftning på alle typer dampspærre folie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
EAN: 5411183110366
Varenr.: 15842377072975
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vapourseal Folieklæber 310ml Soudal Blå
94,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron
99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Folieklæber 310ml vapourseal
102,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudal VapourSeal folieklæber t/dampspærre 310ml
122,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN93,16 kr93,16 krKøb
2Homeshop DK94,95 kr94,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
4MaintainIt102,5 kr102,5 krKøb
5Globaltools.dk122,56 kr122,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron

PriceData har fulgt prisen på SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron i 113 dage. Laveste pris i perioden er 79,65 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 93,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 93,16 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for SOUDAL Vapourseal er en klar til brug plastoelastisk 1-komponent forseglingslim/folieklæber 310ml patron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202693,16 kr
9. maj 202693 kr13,35 kr (17%)
7. maj 202679,65 kr13,35 kr (14%)
6. maj 202693 kr13,35 kr (17%)
21. mar. 202679,65 kr4,35 kr (5%)
20. mar. 202684 kr4,35 kr (5%)
17. mar. 202679,65 kr4,35 kr (5%)
16. mar. 202684 kr4,35 kr (5%)
4. mar. 202679,65 kr
3. mar. 202680 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret