Gå til hovedindhold

Plus Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.)

PlusUndertøjEAN: 5411183170483
Pris fra 20,08 krtil 32,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12,17 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.08 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudacryl XP akrylfugemasse 310ml hvid
-33%20,08 kr
Før 29,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Soudacryl XP akrylfugemasse 310ml hvid billede

Produktinformation

Dette innovative produkt er en akrylbaseret fugemasse, der er specielt udviklet til at opnå perfekte resultater i indendørs dekorative fuger. Med dens fremragende egenskaber til at skabe glatte og præcise afslutninger, er denne fugemasse et ideelt valg fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 5411183170483
Varenr.: 405874
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Akryl fugemasse soudacryl xp 300ml hvid
21,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AKRYL FUGEMASSE SOUDACRYL XP 300ML HVID
22,79 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acrylfugemasse Soudacryl XP Hvid 300 ml
32,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk20,08 kr20,08 krKøb
2MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN22,79 kr22,79 krKøb
4CS MEGASTORE DK32,25 kr71,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 19,82 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 20,08 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Soudacryl XP akryl fugemasse hvid 300ml patron. Til fuger indendørs på alle almindelige materialer. Specielt velegnet til gips - (12 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620,08 kr1,17 kr (6%)
30. maj 202621,25 kr1,17 kr (6%)
23. maj 202620,08 kr1,17 kr (6%)
22. maj 202621,25 kr1,17 kr (6%)
15. maj 202620,08 kr1,17 kr (6%)
14. maj 202621,25 kr1,17 kr (6%)
2. maj 202620,08 kr1,17 kr (6%)
1. maj 202621,25 kr1,17 kr (6%)
18. apr. 202620,08 kr1,17 kr (6%)
17. apr. 202621,25 kr1,17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret