Gå til hovedindhold

Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet.

SonyMobiltelefon – tilbehørEAN: 4548736142916
Pris fra 229 krtil 399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 30. maj

Sammenlign priser på Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Beige
229 kr
Til butik
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Beige billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - beige

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHCH520C.CE7
EAN: 4548736142916
Varenr.: 1001062808
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Beige
231 kr
Til butik
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Beige billede

Produktinformation

Trådløse hovedtelefoner med op til 50 timers batterilevetid, Bluetooth multipoint, DSEE-lydforbedring og indbygget mikrofon til klare håndfri opkald. Nyd behagelig lytning hele dagen med WH-CH520, som har et let design, drejelige ørekopper og justerbar EQ via Sony | Sound Connect appen. DSEE genskaber musikaliteten, der går tabt ved komprimering, for mere autentisk lyd Op til 50 timers afspilning og 3 minutters hurtigopladning giver 1,5 times lytning Bluetooth-forbindelse med multipoint-parring til to enheder Indbygget mikrofon til nemme håndfri opkald og onlinemøder Let, justerbart hovedbånd og bløde ørepuder for komfort hele dagen Pålidelig batterilevetid, klare opkald og personlig lyd giver praktisk og behagelig lytning i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH520C.CE7
EAN: 4548736142916
Varenr.: 3153248
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH520 - beige
-19%279 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH520 - beige billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - beigeNyd høj lydkvalitet hele dagen lang. WH-CH520-hovedtelefonerne med op til 50 timers batteritid, stabile tilslutningsmuligheder og forbedret ydeevne til opkald opfylder dine krav.En helt personlig lytteoplevelseDigital Sound Enhancement Engine (DSEE) genopretter den harmoni og livlighed, der går tabt under typisk musikkomprimering, for en mere autentisk lyd. Du kan endda tilpasse musik til din egen smag med EQ-indstillinger på Sony Headphones Connect-appen for en personlig lytteoplevelse.Batteri til flere dageMed op til 50 timers batteritid kan du lytte til din yndlingsmusik uden at bekymre dig om at løbe tør for strøm. Og hvis dine hovedtelefoners batteri er ved at løbe tør for strøm giver en hurtig genopladning på tre minutter dig 1,5 times lyttetid.Krystalklare opkaldEn indbygget mikrofon giver dig håndfri opkald, og den fungerer også godt til at deltage i undervisning eller et arbejdsmøde online.Multipunkt-forbindelseBluetooth -hovedtelefonerne kan parres med to Bluetooth -enheder samtidigt. Så når du får et opkald, ved dine hovedtelefoner, hvilken enhed der ringer og opretter automatisk forbindelse til den rigtige.Designet til komfort hele dagenDesignet har stil og er også lavet med brugervenlighed i tankerne. Det lette design og drejelige ørepuder glider blidt af og på, mens den justerbare hovedbøjle, pude og bløde ørepuder giver dig komfort hele dagen.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: BeigeMaks. driftsafstand: 10 mMateriale: Genbrugt plastikProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 147 gLydudgang

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.32g
EAN: 4548736142916
Varenr.: 1808811
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH520 - beige
-18%299 kr
Før 364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Beige
319 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony Wh-ch520 - Bluetooth Hovedtelefoner - Beige
329,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Beige
-55%339 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
398 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Stereo Usb-c Cremefarvet
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK229 kr229 krKøb
2Proshop DK231 kr270 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Vivas DK299 kr368 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
7Teknikproffset DK339 kr388 krKøb
8Superprice.dk398 kr398 krKøb
9Dustin DK399 kr485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet.

PriceData har fulgt prisen på Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet. i 147 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Cremefarvet. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026229 kr4 kr (2%)
1. jun. 2026225 kr1 kr (0%)
30. maj 2026224 kr5 kr (2%)
29. maj 2026229 kr5 kr (2%)
25. maj 2026224 kr1 kr (0%)
24. maj 2026225 kr1 kr (0%)
18. maj 2026224 kr5 kr (2%)
14. maj 2026229 kr3 kr (1%)
13. maj 2026226 kr2 kr (1%)
5. maj 2026224 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret