Gå til hovedindhold

Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4548736163645
Pris fra 1.929 krtil 2.309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1929 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WF-1000XM5 - Earbuds - Smokey Pink
1.929 kr
Til butik
Sony WF-1000XM5 - Earbuds - Smokey Pink billede

Produktinformation

Forkæl dig selv med enestående lyd og frihed fra distraheringer med Sony WF-1000XM5 True Wireless in-ear hovedtelefoner. Den forbedrede aktive støjreduktion kan eliminere omgivende lyde helt eller blande dem sømløst med din musik. Den nye Dynamic Driver X, fyldt med lydkvalitetsteknologier, leverer utrolig lyd, mens Præcis Stemmeoptagelsesteknologi sikrer, at din stemme altid bliver hørt. Lyt til dine yndlingssange, podcasts og mere i op til 24 timer ad gangen og nyd bekvemmeligheden ved Google Assistant, Bluetooth Multipoint og en IPX4-beskyttelsesklassificering. Aktiv støjreduktion Disse hovedtelefoner repræsenterer et kvantespring inden for støjreducerende teknologi. Takket være to proprietære processorer, dobbelte feedback-mikrofoner og støjisolerede øreprop-tips kan du virkelig nyde din yndlingsmusik uden distraheringer. Støjreduktionsprocessen kan optimeres i realtid for den bedste ydeevne baseret på din omgivelse. Utrolig lyd Nyd overlegen lydkvalitet, der er forbedret med teknologier som Hi-Res Audio, DSEE Extreme og mere. I forgrunden står den nye Dynamic Driver X, der giver endnu rigere stemmer, flere detaljer og generelt overlegen lydkvalitet. Stemmeklarhed Dine opkald har aldrig været klarere. Med knogleledningsensorer og præcis stemmeoptagelsesteknologi vil du altid blive hørt tydeligt, selv i meget støjende miljøer. 24-timers afspilning Med opladningsetuiet får du musik i op til 24 timer ad gangen. En fuld opladning tager kun 2 timer, og du kan hurtigoplade hovedtelefonerne på kun 3 minutter for en ekstra times lyd. Bluetooth Multipoint Forbind op til 2 Bluetooth-enheder samtidigt og skift problemfrit mellem dem efter behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WF1000XM5P.CE7
EAN: 4548736163645
Varenr.: 3355934
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WF-1000XM5 Trådløs TWS earbuds Pink
1.949 kr
Til butik
Sony WF-1000XM5 Trådløs TWS earbuds Pink billede

Produktinformation

Sony WF-1000XM5 Trådløse Øretelefoner - Pink Oplev den ultimative lydkvalitet med de nye Sony WF-1000XM5 trådløse øretelefoner i en stilfuld pink farve. Disse avancerede øretelefoner kombinerer førsteklasses støjreduktionsteknologi med en utrolig lydoplev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner & Headsets
EAN: 4548736163645
Varenr.: 89290
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød
2.299 kr
Til butik
Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød billede

Produktinformation

Støjreduktion med to højtydende processorer og to feedbackmikrofoner Enestående lydkvalitet med et specialdesignet element Uovertrufne støjfri samtaler med knogleledningssensor og støjreduktionssystem (med AI) Førsteklasses ergonomisk design for stabil og komfortabel pasform Vandafvisende og lang batteritid til daglig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: In-Ear
Artikel nr.: WF1000XM5P.CE7
EAN: 4548736163645
Varenr.: 5020044881
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony WF-1000XM5 ægte trådløse ørepropper
2.309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.929 kr1.929 krKøb
2Ultrashop1.949 kr1.949 krKøb
3Dustin DK2.299 kr2.385,25 krKøb
4Teknikproffset DK2.309 kr2.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød

PriceData har fulgt prisen på Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.742 kr.

Den nuværende pris på 1.929 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sony Wf-1000xm5 Wireless Noise Cancelling Earbuds Stereo Lyserød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.929 kr102 kr (6%)
15. maj 20261.827 kr9 kr (0%)
14. maj 20261.836 kr9 kr (0%)
13. maj 20261.845 kr9 kr (0%)
12. maj 20261.854 kr9 kr (0%)
11. maj 20261.863 kr9 kr (0%)
10. maj 20261.872 kr9 kr (0%)
9. maj 20261.881 kr9 kr (0%)
8. maj 20261.890 kr9 kr (0%)
7. maj 20261.899 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret