Gå til hovedindhold

Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange

SonyHøjttalereEAN: 4548736146150
Pris fra 268 krtil 549 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony SRS-XB100 Højttaler Orange
268 kr
Til butik
Sony SRS-XB100 Højttaler Orange billede

Produktinformation

Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: SRSXB100D.CE7
EAN: 4548736146150
Varenr.: 1001519618
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange
279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony SRS-XB100 Bluetooth-højttaler - Orange
-20%329 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony SRS-XB100 Bluetooth-højttaler - Orange billede

Produktinformation

Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orangeGenereltBeskyttelse: Støvafvisende, vandtætEgenskaber: StereoparringekkoannulleringSound Diffusion ProcessorFast Pair-teknologiFås i farverne: OrangeHåndfri funktion: JaIndelukkedesign: Passiv radiatorMikrofon: JaProdukttype: Højttaler - til transportabel brugHøjttalersystemApp-kontrolleret: JaBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Forstærker: IntegreretFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHøjttalertype: AktivInterface: Bluetooth 5.3Kontroller: Strøm tændt/slukketlydstyrkeopkaldssvarafspil/pauseBluetooth-kildeInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Siri, Google AssistantInternet of Things (IoT) kompatibel: JaKommunikationsteknologi: BluetoothKommunikationstype: Produkt til produktStemmestyring: DirekteHøjttalersystemdetaljerDriverdetaljer: Højttaler: full-range driverTilslutningerForbindelsestype: Jævnstrømsindgang (USB Type-C)Diverse

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Bluetooth-højtalere
Vægt: 0.37g
EAN: 4548736146150
Varenr.: 2022450
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony SRS-XB100 - portable speaker - Orange
340 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony SRS-XB100 Bluetooth-højttaler - Orange
-19%349 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony SRS-XB100 Højttaler Orange
369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony SRS-XB100 bærbar Bluetooth-højttaler
394 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Srs-xb100 Wireless Speaker - Orange Orange
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK268 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb
3Boligcenter DK329 kr329 krKøb
4Proshop DK340 kr379 krKøb
5Vivas DK349 kr418 krKøb
6Ultrashop369 kr369 krKøb
7Teknikproffset DK394 kr443 krKøb
8Dustin DK549 kr635,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange

PriceData har fulgt prisen på Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange i 170 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 346 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Sony SRS-XB100 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026268 kr6 kr (2%)
23. apr. 2026274 kr23 kr (8%)
22. apr. 2026297 kr10 kr (3%)
16. apr. 2026287 kr10 kr (3%)
2. apr. 2026297 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026300 kr3 kr (1%)
27. mar. 2026303 kr3 kr (1%)
21. mar. 2026306 kr3 kr (1%)
20. mar. 2026309 kr12 kr (4%)
19. mar. 2026321 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret