Gå til hovedindhold

Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort

SonyElektronikEAN: 4905524942170
Pris fra 134 krtil 269,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 135,95 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony MDR-ZX310AP - Black
134 kr
Til butik
Sony MDR-ZX310AP - Black billede

Produktinformation

ZX Series, hovedtelefoner med mik., fuld størrelse, kabling, 3,5 mm jackstik, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: MDRZX310APB.CE7
EAN: 4905524942170
Varenr.: 2446895
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony MDR ZX310AP Kabling Hovedtelefoner Sort
135 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort
141 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony Headset Over-ear MDR-ZX310APB (MDRZX310APB.CE7)
-55%169 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hovedtelefoner med mikrofon - Sony MDR-ZX310AP, kablet, sort
-19%169 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hovedtelefoner med mikrofon - Sony MDR-ZX310AP, kablet, sort
-17%189 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony MDR ZX310AP Kabling Hovedtelefoner Sort
189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Mdr-zx310ap - Black Stereo Sort
-0%261 kr
Før 261,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sony MDR-ZX310APB.CE7 On-ear / over-ear hovedtelefon
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK134 kr173 krKøb
2CompuMail DK135 kr135 krKøb
3CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
4Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8Dustin DK261 kr347,25 krKøb
9Homeshop DK269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Sony MDR-ZX310AP - ZX Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026134 kr1 kr (1%)
22. maj 2026135 kr25 kr (16%)
21. maj 2026160 kr5 kr (3%)
14. maj 2026165 kr4 kr (2%)
12. maj 2026169 kr34 kr (25%)
8. maj 2026135 kr14 kr (9%)
7. maj 2026149 kr14 kr (10%)
14. apr. 2026135 kr9 kr (6%)
13. apr. 2026144 kr5 kr (4%)
11. apr. 2026139 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret