Gå til hovedindhold

Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort

SonyElektronikEAN: 4548736156487
Pris fra 828 krtil 1.599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 771 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 802 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 828 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony LinkBuds Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
828 kr
Til butik
Sony LinkBuds Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - Bluetooth - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WFL910B
EAN: 4548736156487
Varenr.: 1002544725
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort
883 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Sony LinkBuds Open - sort
-17%959 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Sony LinkBuds Open - sort billede

Produktinformation

Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - Bluetooth - sortNyd fordybende lydoplevelser med Sony LinkBuds Open ægte trådløse øretelefoner. Disse øretelefoner er designet til dem, der værdsætter både kvalitetslyd og bekvemmelighed, og har en bred frekvensrespons på 20 - 20.000 Hz, hvilket giver klar og dynamisk lyd på tværs af en bred vifte af musik. Udstyret med avancerede teknologier som Digital Sound Enhancement Engine Extreme (DSEE Extreme) og 360 Reality Audio skaber LinkBuds et engagerende lyttemiljø, der gør hvert eneste beat levende.GenereltBeskyttelse: VandresistentsprøjteresistentsvedresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 5.1 g | Opladningsetui: 4.6 cm x 2.94 cm x 4.6 cm / 30.6 gFarve: SortFunktioner: StøjreduktionberøringskontrolAuracastMaks. driftsafstand: 10 mProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAntal simultant forbindelse enheder: 2Audio Output Detaljer: Aktiv -Blænder: 11 mmBluetooth audiocodec: SBCAACLC3Bluetooth-profiler: Serial Copy Management System (SCMS-T)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Hands-Free Profile (HFP)Headset Profile (HSP)Telephony and Media Audio Profile (TMAP)Coordinated Set IdentificationBluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: Processor V2Adaptiv lydkontrol

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.16g
EAN: 4548736156487
Varenr.: 1848804
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Sony LinkBuds Open - sort
-17%979 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony LinkBuds Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.059 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Linkbuds Open Stereo Sort
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK828 kr828 krKøb
2CS MEGASTORE DK883 kr922 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.048 krKøb
5Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
6Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort i 123 dage. Laveste pris i perioden er 802 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 935 kr.

Den nuværende pris på 828 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Sony LinkBuds Open - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026828 kr38 kr (4%)
30. maj 2026866 kr13 kr (1%)
29. maj 2026879 kr51 kr (6%)
26. maj 2026828 kr45 kr (5%)
25. maj 2026873 kr45 kr (5%)
20. maj 2026828 kr165 kr (17%)
19. maj 2026993 kr165 kr (20%)
18. maj 2026828 kr91 kr (10%)
17. maj 2026919 kr40 kr (4%)
16. maj 2026959 kr86 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret