Gå til hovedindhold

Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort

SonyElektronikEAN: 4548736158665
Pris fra 5.573 krtil 8.999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.426 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.890 kr 3. maj

Sammenlign priser på Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5573 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanal Soundbar Sort
5.573 kr
Til butik
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanal Soundbar Sort billede

Produktinformation

Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: HTA8000.CEL
EAN: 4548736158665
Varenr.: 1002224297
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort
5.596 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony Bravia Theatre Bar 8 Soundbar
-7%5.990 kr
Før 6.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanals soundbar - Sort
-10%6.099 kr
Før 6.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 7.0.2-kanals soundbar - Sort
-10%6.119 kr
Før 6.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000
6.340 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Ht-a8000 Bar 8 Soundbar Sort
6.999 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sony HTA8000 Theatre Bar 8 Soundbar
8.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.573 kr5.573 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.596 kr5.596 krKøb
3Komplett DK5.990 kr5.990 krKøb
4Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
5Vivas DK6.119 kr6.518 krKøb
6Proshop DK6.340 kr6.340 krKøb
7Dustin DK6.999 kr7.085,25 krKøb
8Homeshop DK8.999 kr8.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort i 187 dage. Laveste pris i perioden er 4.845 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 6.340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.470 kr.

Den nuværende pris på 5.573 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Sony BRAVIA Theater Bar 8 HT-A8000 - Lydbar - til hjemmebiograf - 7.0.2-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 585 Watt - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265.573 kr34 kr (1%)
22. maj 20265.539 kr45 kr (1%)
19. maj 20265.494 kr45 kr (1%)
14. maj 20265.449 kr46 kr (1%)
13. maj 20265.495 kr45 kr (1%)
12. maj 20265.450 kr112 kr (2%)
11. maj 20265.338 kr23 kr (0%)
6. maj 20265.315 kr425 kr (9%)
3. maj 20264.890 kr683 kr (12%)
28. apr. 20265.573 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret