Gå til hovedindhold

Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort

SonyDigitalkameraerEAN: 5013493459700
Pris fra 16.250 krtil 23.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7.749 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16250 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ZV-E1 FE 28-60mm f/4.5-5.6
-9%16.250 kr
Før 17.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony ZV-E1 FE 28-60mm f/4.5-5.6 billede

Produktinformation

Digitalkamera, spejlløst, 12.1 MP, Full Frame, 4K / 59.94 fps, 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv, NFC, Wi-Fi, Bluetooth, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Kamera
Artikel nr.: ZVE1LBDI.EU
EAN: 5013493459700
Varenr.: 3244290
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony a ZV-E1L 12.1Megapixel Sort Digitalkamera
19.077 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort
20.698 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Vlog Camera Zv-e1l
23.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16.250 kr16.250 krKøb
2CompuMail DK19.077 kr19.077 krKøb
3CS MEGASTORE DK20.698 kr20.698 krKøb
4Dustin DK23.999 kr24.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 16.250 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 17.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.533 kr.

Den nuværende pris på 16.250 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sony a ZV-E1L - Digitalkamera - spejlløst - 12.1 MP - Full Frame - 4K / 59.94 fps - 2.1x optisk zoom FE 28-60 mm f/4-5.6 objektiv - Wi-Fi, Bluetooth, NFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202616.250 kr1.249 kr (7%)
23. maj 202617.499 kr396 kr (2%)
21. apr. 202617.895 kr396 kr (2%)
11. apr. 202617.499 kr396 kr (2%)
12. mar. 202617.895 kr61 kr (0%)
10. mar. 202617.834 kr335 kr (2%)
24. feb. 202617.499 kr335 kr (2%)
18. feb. 202617.834 kr61 kr (0%)
30. jan. 202617.895 kr104 kr (1%)
17. jan. 202617.999 kr897 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret