Gå til hovedindhold

Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort

SonyDigitalkameraerEAN: 5013493418318
Pris fra 4.299 krtil 5.874 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.575 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ZV-E10 - Body
-4%4.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sony ZV-E10 - Body billede

Produktinformation

Digitalkamera, spejlløst, 24.2 MP, APS-C, 4K / 30 fps, kun kamerahus, Wireless LAN, Bluetooth, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Kamera
Artikel nr.: ZVE10BDI.EU
EAN: 5013493418318
Varenr.: 3244284
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony a ZV-E10 24.2Megapixel Sort Digitalkamera
4.642 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort
4.647 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony a ZV-E10 24.2Megapixel Sort Digitalkamera
5.369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Zv-e10 Vlog
5.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb
2CompuMail DK4.642 kr4.642 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.647 kr4.647 krKøb
4Ultrashop5.369 kr5.369 krKøb
5Dustin DK5.874 kr5.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 3.895 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 4.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.423 kr.

Den nuværende pris på 4.299 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sony a ZV-E10 - Digitalkamera - spejlløst - 24.2 MP - APS-C - 4K / 30 fps - kun kamerahus - Wireless LAN, Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.299 kr177 kr (4%)
21. apr. 20264.476 kr177 kr (4%)
11. apr. 20264.299 kr176 kr (4%)
1. apr. 20264.475 kr1 kr (0%)
30. mar. 20264.476 kr1 kr (0%)
26. mar. 20264.475 kr1 kr (0%)
24. mar. 20264.476 kr1 kr (0%)
19. mar. 20264.475 kr1 kr (0%)
17. mar. 20264.476 kr1 kr (0%)
12. mar. 20264.475 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret