Gå til hovedindhold

Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid

SonosElektronikEAN: 8717755778123
Pris fra 2.949 krtil 4.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.270 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.936 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2949 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sonos Beam (Gen2) Soundboard (hvid)
-20%2.949 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sonos Beam (Gen2) Soundboard (hvid) billede

Produktinformation

Sonos Beam (Gen2) Soundboard (hvid) - Dolby Atmos, HDMI eARC, AirPlay 2, Wi-Fi, - TV & Hifi Soundbars

Produktspecifikationer

Mærke: SONOS
Kategori: TV & Hifi
Artikel nr.: BEAM2EU1
EAN: 8717755778123
Varenr.: 1193974
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sonos Beam (gen 2) Hvid
-19%2.999 kr
Før 3.698,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sonos Beam (Gen 2) - White
3.492 kr
Til butik
Sonos Beam (Gen 2) - White billede

Produktinformation

Soundbar Sonos Beam (Gen 2) leverer kraftfuld, præcis og rumsfyldende TV-lyd med Dolby Atmos, HDMI eARC, WiFi, indbygget stemmestyring, Trueplay-tilpasning og Apple AirPlay 2. Denne smarte TV-soundbar er designet til film, musik og mere og bruger avanceret lydbehandling til at skabe en virtuel surroundoplevelse med virtuelle højdekanaler til Dolby Atmos-indhold, mens taleforbedring hjælper med at holde dialogen klar. Styr den på din måde via Sonos-appen, synkroniseret TV-fjernbetjening, touch-betjening på soundbaren eller AirPlay 2 fra Apple-enheder. Dolby Atmos-understøttelse for medrivende rumlig lyd HDMI eARC/ARC-forbindelse (HDMI-kabel medfølger) med optisk lydadapter til TV med optisk Trueplay™-tilpasning via iOS-enhedens mikrofon for at optimere EQ til dit rum Indbygget stemmestyring med far-field-mikrofoner og beamforming Tale-forbedring og Night Sound-tilstande i Sonos-appen WiFi (802.11b/g/n 2.4 GHz) plus Ethernet-port til kablet netværk Apple AirPlay 2-streaming fra iPhone, iPad eller Mac Kapacitive touch-betjeninger og IR-modtager til synkronisering med TV-fjernbetjening Nyd balanceret, detaljeret lyd til underholdning ved enhver lydstyrke med fleksibel styring og nem opsætning via Sonos-appen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sonos
Kategori: Sonos
Artikel nr.: BEAM2EU1
EAN: 8717755778123
Varenr.: 3018745
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sonos Beam (Gen 2) Soundbar Hvid
3.585 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid
3.586 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sonos Beam (Gen 2) Soundbar Hvid
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK2.949 kr2.949 krKøb
2Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
3Proshop DK3.492 kr3.492 krKøb
4CompuMail DK3.585 kr3.585 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.586 kr3.586 krKøb
6Ultrashop4.219 kr4.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid

PriceData har fulgt prisen på Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 2.936 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 3.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.527 kr.

Den nuværende pris på 2.949 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sonos Beam (Gen 2) - Lydbar - trådløs - Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b/g/n/ac - App-kontrolleret - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20262.949 kr750 kr (20%)
26. apr. 20263.699 kr179 kr (5%)
25. apr. 20263.520 kr179 kr (5%)
20. apr. 20263.699 kr179 kr (5%)
19. apr. 20263.520 kr179 kr (5%)
13. apr. 20263.699 kr151 kr (4%)
11. apr. 20263.548 kr151 kr (4%)
9. apr. 20263.699 kr151 kr (4%)
8. apr. 20263.548 kr612 kr (21%)
21. mar. 20262.936 kr763 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret