Gå til hovedindhold

SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml

Some By MiHårplejeEAN: 8809647391104
Pris fra 75 krtil 120 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 29. maj

Sammenlign priser på SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Some By Mi Cica Peptide Anti hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml
75 kr
Til butik
Some By Mi Cica Peptide Anti hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Some By Mi
Kategori: Some By Mi
Farve: 1
Artikel nr.: 8809647391104
EAN: 8809647391104
Varenr.: 21329076
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml
75 kr
Til butik
SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml billede

Produktinformation

Some By Mi Derma Scalp Tonic er en behandling til hovedbunden, der bekæmper hårtab og fremmer sund hårvækst. Beriget med Cica (Centella Asiatica) og Peptider beroliger den hovedbunden og styrker den, hvilket forbedrer hårets sundhed og modstandskraft. Regelmæssig brug kan revitalisere hovedbunden og forbedre hårets generelle sundhed.

Produktspecifikationer

Mærke: SOME BY MI
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 8809647391104
EAN: 8809647391104
Varenr.: 3330283
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150 ml
120 kr
Til butik
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150 ml billede

Produktinformation

Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp, Tonic er en forfriskende og reparerende hårkur, der er designet til at forebygge hårtab og berolige irriteret hovedbund. Denne tonic afbalancerer hovedbundens olieniveau, tilfører protein til svækket hår og er fri for parabener, sulfater og silikoner. Opnå et sundere hovedbundsmiljø og stærkere hår med denne specialformulerede tonic. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Some By Mi
Kategori: Hårserum
EAN: 8809647391104
Varenr.: D02425

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
2Proshop DK75 kr114 krKøb
3Teknikproffset DK120 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml

PriceData har fulgt prisen på SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SOME BY MI - Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202675 kr1 kr (1%)
29. maj 202674 kr1 kr (1%)
27. maj 202675 kr1 kr (1%)
24. maj 202674 kr2 kr (3%)
23. maj 202676 kr1 kr (1%)
22. maj 202675 kr4 kr (5%)
20. maj 202679 kr15 kr (16%)
19. maj 202694 kr17 kr (22%)
18. maj 202677 kr2 kr (3%)
16. maj 202679 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret