Gå til hovedindhold

Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml

Maria NilaHårplejeEAN: 7391681407299
Pris fra 195 krtil 260 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maria Nila Healing Cica Oil 100 ml
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Healing Cica Oil 100 ml billede

Produktinformation

Maria Nila Healing Cica Oil plejende hårolie beriget med nærende Cica-ekstrakt. Denne luksuriøse olie er udviklet til at styrke og reparere uden at tynge det. Den absorberes hurtigt og efterlader håret blødt, glansfuldt og beskyttet mod spaltede spidser o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
EAN: 7391681407299
Varenr.: 120433
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila Healing Cica Oil 100ml
-15%221 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml
-15%233,75 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml billede

Produktinformation

Maria Nilas Cicaolie er en let hårolie, der giver blødhed, beskyttelse og glans uden at tynge håret. Med plejende tigergræs (Cica) og beroligende ferskenblomst i formlen får håret fugt og beskyttelse, samtidig med at det får et naturligt glansfuldt resultat. Takket være den indbyggede varmebeskyttelsen (op til 230 °C) kan du bruge den både før varmestyling eller i løbet af dagen for ekstra glans.

Produktspecifikationer

Mærke: Maria Nila
Kategori: Hårolie
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 194994
EAN: 7391681407299
Varenr.: 194994
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maria Nila - Cica Oil - 100 ml
259,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maria Nila Healing Cica Oil (100 ml)
260 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
maria nila Head & Hair Heal Healing Cica Oil 100 ml
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk195 kr195 krKøb
2Cocopanda DK221 kr221 krKøb
3NordicFeel DK233,75 kr233,75 krKøb
4BilligParfume.dk259,95 kr259,95 krKøb
5Bangerhead DK260 kr260 krKøb
6Lyko DK260 kr260 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 186,75 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Maria Nila Healing Cica Oil Lightweight Hair Oil - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026195 kr26 kr (12%)
30. maj 2026221 kr26 kr (13%)
28. maj 2026195 kr26 kr (12%)
20. maj 2026221 kr38,95 kr (15%)
16. maj 2026259,95 kr64,95 kr (33%)
15. maj 2026195 kr64,95 kr (25%)
14. maj 2026259,95 kr64,95 kr (33%)
13. maj 2026195 kr64,95 kr (25%)
6. maj 2026259,95 kr51,95 kr (25%)
4. maj 2026208 kr51,95 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret