Gå til hovedindhold

Solid Gear Footwear Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent

Solid Gear FootwearSkoEAN: 7340093634700
Pris fra 2.888 krtil 3.293,34 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 405,34 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.775 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2888 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sik.sko Revolution 2S GTX Low BOA S7S 42
2.888 kr
Til butik
Sik.sko Revolution 2S GTX Low BOA S7S 42 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Usorteret
Kategori: Sikkerhedssko
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-10485730
EAN: 7340093634700
Varenr.: 24217194
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent
3.293,34 kr
Til butik
Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent billede

Produktinformation

Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 Revolution 2S GTX Low er en avanceret sikkerhedssko, der kombinerer teknologisk innovation og høj komfort. Designet til krævende arbejdsmiljøer leverer denne sko toppræstationer i al slags terræn. Nøglefunktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj
EAN: 7340093634700
Varenr.: 54874385416568

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.888 kr2.888 krKøb
2Sikkerhedsgiganten3.293,34 kr3.293,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent

PriceData har fulgt prisen på Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent i 150 dage. Laveste pris i perioden er 2.772 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.804 kr.

Den nuværende pris på 2.888 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Solid Gear Revolution 2S GTX Low S7S SG76014 - 42 | Fodtøj | ESD | Olieresistent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20262.888 kr31 kr (1%)
11. maj 20262.857 kr38 kr (1%)
8. maj 20262.819 kr6 kr (0%)
7. maj 20262.813 kr32 kr (1%)
26. apr. 20262.781 kr3 kr (0%)
25. apr. 20262.778 kr3 kr (0%)
14. apr. 20262.775 kr4 kr (0%)
3. mar. 20262.779 kr7 kr (0%)
24. jan. 20262.772 kr2 kr (0%)
3. jan. 20262.774 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret