Gå til hovedindhold

Solid Gear Footwear Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko

Solid Gear FootwearSkoEAN: 7340093628730
Pris fra 1.873,75 krtil 2.351 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 477,25 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1873.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko
-36%1.873,75 kr
Før 2.938,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko billede

Produktinformation

Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 Revolution 2 GTX integrerer en komplet ETPU teknologi med GORE-TEX. Skoen giver støddæmpning til endeløse timers gang og reducerer belastningen. Letvægts CORDURA sammen med GORE-TEX stretch teknologien giver en fantasti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj
EAN: 7340093628730
Varenr.: 47452817621329
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SolidGear Revolution 2 GTX sikkerhedssko S3 37
-20%2.351 kr
Før 2.938,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SolidGear Revolution 2 GTX sikkerhedssko S3 37 billede

Produktinformation

Revolution 2 GTX sikkerhedssko integrerer en komplet ETPU teknologi med GORE-TEX. Skoen giver støddæmpning til endeløse timers gang og reducerer belastningen. Letvægts Cordura sammen med Gore-Tex stretch teknologien giver en fantastisk følelse, når det k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SolidGear
Kategori: Sikkerhedssko
EAN: 7340093628730
Varenr.: 413086

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.873,75 kr1.873,75 krKøb
2Globaltools.dk2.351 kr2.351 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko

PriceData har fulgt prisen på Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.873,75 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.938,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.593 kr.

Den nuværende pris på 1.873,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Solid Gear REVOLUTION 2 GTX SG76010 - OUTLET - 37 | Fodtøj | outlet | Sikkerhedssko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.873,75 kr477,25 kr (20%)
23. maj 20262.351 kr587,75 kr (20%)
22. maj 20262.938,75 kr587,75 kr (25%)
15. maj 20262.351 kr587,75 kr (20%)
14. maj 20262.938,75 kr587,75 kr (25%)
2. maj 20262.351 kr587,75 kr (20%)
1. maj 20262.938,75 kr587,75 kr (25%)
18. apr. 20262.351 kr587,75 kr (20%)
17. apr. 20262.938,75 kr587,75 kr (25%)
9. apr. 20262.351 kr587,75 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret