Gå til hovedindhold

Solid Gear Footwear Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt

Solid Gear FootwearSkoEAN: 7340093621595
Pris fra 1.478,6 krtil 2.154,76 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 676,16 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1478.6 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SolidGear Ocean sikkerhedssko m/hurtigluk S1P 42
-32%1.478,6 kr
Før 2.158,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SolidGear Ocean sikkerhedssko m/hurtigluk S1P 42 billede

Produktinformation

Produktet, som er under diskussion, er en avanceret type sikkerhedssko, der er omhyggeligt designet til at imødekomme behovene hos professionelle i diverse arbejdsmiljøer. Denne sko kombinerer ekspertise inden for materialevalg og teknologisk innovation f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SolidGear
Kategori: Sikkerhedssko
EAN: 7340093621595
Varenr.: 400395
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt
2.154,76 kr
Til butik
Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt billede

Produktinformation

Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P er den perfekte kombination af holdbarhed, lethed, komfort og fleksibilitet. Designet med Pouring Polyurethane Technology i mellemsålen for let og holdbar konstruktion T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj
EAN: 7340093621595
Varenr.: 47452800418129

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.478,6 kr1.478,6 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.154,76 kr2.154,76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt

PriceData har fulgt prisen på Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.408,33 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.154,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.728 kr.

Den nuværende pris på 1.478,6 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Solid Gear OCEAN sikkerhedssko SG61001 S1P - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.478,6 kr676,16 kr (31%)
30. maj 20262.154,76 kr676,16 kr (46%)
23. maj 20261.478,6 kr676,16 kr (31%)
22. maj 20262.154,76 kr676,16 kr (46%)
15. maj 20261.478,6 kr676,16 kr (31%)
14. maj 20262.154,76 kr676,16 kr (46%)
2. maj 20261.478,6 kr676,16 kr (31%)
1. maj 20262.154,76 kr676,16 kr (46%)
18. apr. 20261.478,6 kr676,16 kr (31%)
17. apr. 20262.154,76 kr676,16 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret