Gå til hovedindhold

Solid Gear Footwear Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj

Solid Gear FootwearSkoEAN: 7340093621724
Pris fra 1.478,6 krtil 2.038,41 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 559,81 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1478.6 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SolidGear Atlantic sikk.sandal m/hurtigluk S1P 42
-32%1.478,6 kr
Før 2.158,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SolidGear Atlantic sikk.sandal m/hurtigluk S1P 42 billede

Produktinformation

Denne innovative sikkerhedssandal er nøje udformet for at give optimal komfort og beskyttelse under varierende arbejdsforhold. Sandalens design er baseret på banebrydende teknologi og materialer, der sikrer både letvægtsfølelse og langtidsholdbarhed, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SolidGear
Kategori: Sikkerhedssandal
EAN: 7340093621724
Varenr.: 400636
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj
2.038,41 kr
Til butik
Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj billede

Produktinformation

Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P er en stærk og holdbar sikkerhedssandal, der kombinerer holdbarhed, let vægt, komfort og fleksibilitet. Skoen bruger Pouring Polyurethane Technology i mellem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj
EAN: 7340093621724
Varenr.: 47452802154833

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.478,6 kr1.478,6 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.038,41 kr2.038,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj

PriceData har fulgt prisen på Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.448 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 2.111,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.693 kr.

Den nuværende pris på 1.478,6 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Solid Gear ATLANTIC sikkerhedssandal SG61003 S1P - 42 | Fodtøj | EN ISO 20345:2011 | Fodtøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.478,6 kr559,81 kr (27%)
30. maj 20262.038,41 kr559,81 kr (38%)
23. maj 20261.478,6 kr559,81 kr (27%)
22. maj 20262.038,41 kr559,81 kr (38%)
15. maj 20261.478,6 kr559,81 kr (27%)
14. maj 20262.038,41 kr559,81 kr (38%)
2. maj 20261.478,6 kr559,81 kr (27%)
1. maj 20262.038,41 kr559,81 kr (38%)
18. apr. 20261.478,6 kr559,81 kr (27%)
17. apr. 20262.038,41 kr559,81 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret