Gå til hovedindhold

Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types

Sol De JaneiroHårplejeEAN: 0810912032071
Pris fra 157 krtil 249,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 92,95 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 28. maj

Sammenlign priser på Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner (210 ml)
-37%157 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner (210 ml) billede

Produktinformation

Denne leave-in mist er tidsbesparende og nem at anvende og er velegnet til alle de hårprodukter, du ønsker at bruge. I sig selv beskytter denne tåge håret mod UV-stråler, fugter og tæmmer krus. Perfekt fugtighedscreme til alle hårtyper og -strukturer.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 244g
Artikel nr.: SJ99220501
EAN: 0810912032071
Varenr.: B076426
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol De Janeiro Brazilian Joia™ Milky Leave-In Conditioner 210 ml
194 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 210 ml
195 kr
Til butik
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 210 ml billede

Produktinformation

Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 210 ml Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 210 ml er en let og plejende leave-in conditioner, der hjælper med at udrede håret, reducere frizz og give en blødere, mere glansfuld finish uden at tynge. Den mælkeagtige og lette formel fordeles nemt i håret og virker både udglattende og beskyttende, så håret bliver lettere at style og mere medgørligt i løbet af dagen. Den hjælper med at beskytte mod varme fra styling og mindsker synligheden af tørre og slidte længder. Formlen er beriget med nærende ingredienser som brasilianske planteolier og plejende ekstrakter, der giver håret fugt, smidighed og en mere sund fremtoning. Håret efterlades blødt, glansfuldt og velplejet med en let, silkeagtig følelse. Resultatet er et mere glat, frizz-kontrolleret og velplejet hår med en frisk og sund glans.

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: SJ99220501
EAN: 0810912032071
Varenr.: 3474948
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sol De Janeiro Hair Brazilian Joia Milky-Leave-In Conditioner 210 ml
219 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 210 ml
219 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 210 ml
219 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner, 219 ml.
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types
236 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sol De Janeiro - Brazilian Joia Milky Leave In Conditioner 219 Ml - Hårkur
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK157 kr157 krKøb
2CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
3Proshop DK195 kr234 krKøb
4Beautycos DK219 kr248 krKøb
5Lyko DK219 kr219 krKøb
6NordicFeel DK219 kr219 krKøb
7Brandshop229 kr229 krKøb
8Teknikproffset DK236 kr285 krKøb
9Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types

PriceData har fulgt prisen på Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types i 185 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Sol De Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 219 ml For All Hair Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026157 kr1 kr (1%)
28. maj 2026156 kr1 kr (1%)
27. maj 2026157 kr1 kr (1%)
25. maj 2026156 kr39 kr (20%)
23. maj 2026195 kr1 kr (1%)
22. maj 2026194 kr16 kr (9%)
13. maj 2026178 kr10 kr (5%)
9. maj 2026188 kr6 kr (3%)
3. maj 2026194 kr19 kr (9%)
27. apr. 2026213 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret