Gå til hovedindhold

Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml)

Sol de JaneiroHårplejeEAN: 0810912033696
Pris fra 133,32 krtil 220 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 86,68 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133.32 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol De Janeiro Brazilian Joia hårbalsam
133,32 kr
Til butik
Sol De Janeiro Brazilian Joia hårbalsam billede

Produktspecifikationer

Mærke: Michelin
Kategori: Balsam
Farve: 1
Artikel nr.: 810912033696
EAN: 0810912033696
Varenr.: 21233569
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml)
-38%148 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) billede

Produktinformation

Brasiliansk Joia ™ Styrkning + udjævning af balsam med paranøddeselenium + buriti-frugtolie Styrker og beroliger og giver dobbelt så stærkt hår * Med vores patenterede SOL Seal Technology ™ til stærkt hår uden skader . 54% reduktion af skader * . 74% af delte toppe repareret * . Anti-friss . Arbejder på farvet hår . Giver glans * Kontrolleres når shampoo og balsam bruges sammen. Stærkt, sundt hår er en besættelse i Brasilien! Nu afsløres de brasilianske skønhedshemmeligheder bag smukt hår i vores eftertragtede shampoo og balsam. Rig på sunde ingredienser til håret og med vores ikoniske og uimodståelige Cheirosa '62 duft (Brazilian Bum Bum Cream) kan du opnå dit drømmehår. En cremet balsam, der ikke tynger. Giver silkeblødt og smukt hår. Med vores patenterede SOL Seal Technology klin, som klinisk bevist opbygger og blødgører håret ved at reparere og samle splittede ender med en ""hug + heal action"" (klemning og reparation). For alle hårtyper og teksturer, fordi skønhed er alsidig i Brasilien - det samme gælder hår! Dette er det første skridt til stærkt, sundt hår, som du ikke får nok af! Brugt efter brasiliansk Joia ™ Forstærkning + udjævning af shampoo. På portugisisk betyder Joia juvel, en strålende afspejling af den enkle og alsidige skønhed i Brasilien. Hvorfor vil du elske det: Vores balsam er udviklet med vores patenterede SOL Seal Technology ™. Plantebaserede keratinmikrokapsler, der ionisk binder splittede ender og skader, der skal lukkes og repareres. DUFTEN Vores ikoniske og uimodståelige Cheirosa'62 Brazilian Bum Bum duft. Perfekt til dig, der vil kaste dit hår! DUFTENDE NOTER Top: Pistacie, mandler Hjerte: Heliotrope, jasmin Base: Vanille, saltet karamel, sandeltræ Udviklet sammen med vores brasilianske hårekspertise. - Som alle vores produkter er den brasilianske Joia ™ -kollektion inspireret af vores brasilianske skønhedshemmeligheder og udviklet med potente brasilianske ingredienser. . Paranødder - rig på selen for at give dyb næring og beskytte mod skader . Buriti frugtolie - Blødgør tørt og beskadiget hår og giver det glans . Kokosolie - Den elskede multifunktionelle olie, der fremmer en sund hovedbund og giver dit hår glans og fugt . Cupuaçus smør: Styrker og modvirker fries med essentielle fedtsyre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 326g
Artikel nr.: SJ00030101
EAN: 0810912033696
Varenr.: B085481
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sol De Janeiro Brazilian Joia Conditioner 295 ml
167 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sol De Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Condition
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner 296 ml
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sol de Janeiro Brazilian Joia Conditioner
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK133,32 kr172,32 krKøb
2Bangerhead DK148 kr148 krKøb
3Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb
5NordicFeel DK199 kr199 krKøb
6Proshop DK220 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml)

PriceData har fulgt prisen på Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 133,32 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 133,32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Sol de Janeiro Brazilian Joia Strengthening + Smoothing Conditioner (295 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026133,32 kr24,68 kr (16%)
8. maj 2026158 kr9 kr (5%)
7. maj 2026167 kr13 kr (8%)
5. maj 2026154 kr2 kr (1%)
1. maj 2026152 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026154 kr13 kr (8%)
14. apr. 2026167 kr5 kr (3%)
11. apr. 2026162 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret