Gå til hovedindhold

Boligcenter Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ

BoligcenterSofabordeEAN: 8721288763433
Pris fra 569 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ
-22%569 kr
Før 730 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette industrielle sofabord tilføjer et fedt miks af rå charme og moderne stil til din stue. Med målene 90 x 44,5 x 45 cm er det perfekt til dem, der ønsker stilfuldt og praktisk møbel. Den glatte matte finish giver en lækker urban vibe, og det teksturerede konstruerede træ føles solidt og passer til hjem, der elsker det industrielle look. Materialer: Dette sofabord er lavet af konstrueret træ med en klassisk mat overflade, der stråler af stil. Den robuste finish beskytter mod dagligt slid og holder det til at se nyt ud. Metaldele tilføjer styrke og stil.Inkluderede komponenter: Det smarte flip-top opbevaringssystem gør det nemt at få fat i dine ting. Hårnåleben lavet af solidt metal giver en god base. Disse gennemtænkte dele sikrer, at funktion og form går hånd i hånd.Design: Dette bord har masser af plads til magasiner, bøger eller tech gadgets. Dets flip-top design gør det hurtigt og nemt at tilpasse sig dine behov, hvilket gør det super funktionelt. Det industrielle look passer perfekt til urbane lejligheder og moderne rum.Anbefalede brug: Perfekt til moderne eller industrielt indrettede stuer, skinner det i loungen eller som et socialt midtpunkt. Dets enkle design passer ind i enhver indretning, hvilket gør det til et stilfuldt men praktisk sted at samle venner.Pasning & vedligeholdelse: Hold det ser godt ud ved at tørre det af med en tør klud og undgå hårde rengøringsmidler. Regelmæssig pleje holder det friskt og flot i dit hjem, perfekt til hverdagens stunder. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 44.5 x 45 CM (L x B x H)Opbevaringsnummer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaborde
Vægt: 19.83g
EAN: 8721288763433
Varenr.: 1746809
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ
-21%589 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Størrelse: 90 x 44.5 x 45 cm
Vægt: 19.83g
EAN: 8721288763433
Varenr.: 1746809
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ
-21%589 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Størrelse: 90 x 44.5 x 45 cm
Vægt: 19.83g
EAN: 8721288763433
Varenr.: 1746809
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sofabord 90X44,5X45 Cm Konstrueret Træ - Sort eg
-24%799 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK569 kr569 krKøb
2Livera DK589 kr658 krKøb
3Vivas DK589 kr658 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ i 180 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sofabord Sort eg 90 x 44.5 x 45 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026569 kr10 kr (2%)
4. feb. 2026579 kr50 kr (9%)
2. feb. 2026529 kr50 kr (9%)
1. feb. 2026579 kr50 kr (9%)
31. jan. 2026529 kr50 kr (9%)
29. jan. 2026579 kr50 kr (9%)
28. jan. 2026529 kr31 kr (6%)
22. jan. 2026560 kr31 kr (6%)
20. jan. 2026529 kr50 kr (9%)
19. jan. 2026579 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret