Gå til hovedindhold

Boligcenter Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ

BoligcenterSofabordeEAN: 8720286070772
Pris fra 1.139 krtil 1.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1139 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sofabord 68x68x41 cm ru mangotræ
-20%1.139 kr
Før 1.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord 68x68x41 cm ru mangotræ billede

Produktinformation

Dette sofabord vil være en fremragende tilføjelse til din stueindretning. Sofabordet er fremstillet af ru mangotræ, der har fået en smuk finish i form af polering, maling og lakering for at give det et raffineret look. De smukke åremønstre gør hvert møbel unikt. De pulverlakerede jernben bidrager til robustheden. Den robuste top er ideel til at holde drinks, mad, frugtkurve og pyntegenstande. Vigtig bemærkning: Farverne og årerne i træet varierer fra produkt til produkt og gør hvert sofabord unikt; udvælgelse til levering sker tilfældigt. Materiale: Ru mangotræ med en naturlig finish + sort, pulverlakeret jernMål: 68 x 68 x 41 cm (L x B x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sofaborde
Vægt: 18.03g
EAN: 8720286070772
Varenr.: 373109
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sofabord 68x68x41 cm ru mangotræ
-20%1.159 kr
Før 1.444 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord 68x68x41 cm ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sofaborde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 18.03g
EAN: 8720286070772
Varenr.: 373109
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ
-21%1.499 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Beskrivelse Giv din stue et rustikt og moderne præg med vores elegante sofabord i ru mangotræ. Dette karakterfulde sofabord kombinerer naturens skønhed med moderne design og skaber et samlingspunkt i din stue. Den smukke overflade er fremstillet af mangot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Sofaborde
EAN: 8720286070772
Varenr.: 56911240528221

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
2Livera DK1.159 kr1.228 krKøb
3BoligRetning1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ i 156 dage. Laveste pris i perioden er 1.079 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 1.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.108 kr.

Den nuværende pris på 1.139 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Sofabord Ru Mangotræ - Massivt ru mangotræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.139 kr60 kr (6%)
22. feb. 20261.079 kr50 kr (4%)
19. feb. 20261.129 kr50 kr (5%)
10. feb. 20261.079 kr50 kr (4%)
9. feb. 20261.129 kr50 kr (5%)
22. jan. 20261.079 kr50 kr (4%)
21. jan. 20261.129 kr50 kr (5%)
29. dec. 20251.079 kr50 kr (4%)
28. dec. 20251.129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret