Gå til hovedindhold

juliagrup Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm

juliagrupSofabordeEAN: 8433840029399
Pris fra 1.839 krtil 2.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.160 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.540 kr 1. maj

Sammenlign priser på Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1839 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
KAVE HOME rektangulær Burano sofabord - klar glas (110x50)
1.839 kr
Til butik
KAVE HOME rektangulær Burano sofabord - klar glas (110x50) billede

Produktinformation

Dette fine Burano sofabord er fra Kave Home. Sofabordet er lavet af klart hærdet glas med afrundede hjørner. Du kan bruge det stilrene sofabord sammen med mange forskellige slags sofaer. Her afhænger det af smag og behag. Et elegant og stilfuldt sofabord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kave Home
Kategori: Bestselle
Farve: Klar
EAN: 8433840029399
Varenr.: 50725
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm
1.879 kr
Til butik
Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm billede

Produktinformation

Burano fra Kave Home tilbyder et elegant kaffebord i klar, hærdet glas, der kombinerer både funktionalitet og moderne æstetik. Dette bord måler 38 cm i højden og 110 cm i bredden, ideelt dimensioneret for både større og mindre rum. Hærdet glas, kendt for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kave Home
Kategori: Sofaborde
Farve: Klar
EAN: 8433840029399
Varenr.: 18475
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Aspen glas sofabord 120 cm
2.999 kr
Til butik
Aspen glas sofabord 120 cm billede

Produktinformation

Dets fremragende minimalistiske design fremhæver en slank og lys farve, der blænder med sin charme. Aspen sofabordet med en længde på 120 cm har en tilstedeværelse, der bemærkes takket være sin elegance og gode smag. Designet med klart hærdet glas, der kendetegner dens elegance og skønhed, som kan fremhæve alle hjørner af hjemmet. Dens stilfulde design vil give dit hjem et smart og elegant touch.

Produktspecifikationer

Mærke: juliagrup
Kategori: Stue
Vægt: 23g
Artikel nr.: C943C07
EAN: 8433840029399
Varenr.: 28712

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk1.839 kr1.839 krKøb
2Likehome.dk1.879 kr1.879 krKøb
3XL Møbler DK2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm

PriceData har fulgt prisen på Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.455,3 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.837 kr.

Den nuværende pris på 1.839 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sofabord Kave Home Burano i klart hærdet glas 110 x 50 x 38 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.839 kr40 kr (2%)
24. maj 20261.879 kr40 kr (2%)
3. maj 20261.839 kr299 kr (19%)
1. maj 20261.540 kr70 kr (4%)
30. apr. 20261.610 kr229 kr (12%)
13. feb. 20261.839 kr60 kr (3%)
11. feb. 20261.779 kr60 kr (3%)
7. feb. 20261.839 kr240 kr (12%)
6. feb. 20262.079 kr240 kr (13%)
24. jan. 20261.839 kr60 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret