Gå til hovedindhold

Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv

SoehnleBadevægteEAN: 4006501638731
Pris fra 367 krtil 806 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 439 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 365 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 367 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soehnle Shape Sense Connect 200 Badevægt Sort Sølv
367 kr
Til butik
Soehnle Shape Sense Connect 200 Badevægt Sort Sølv billede

Produktinformation

Soehnle Shape Sense Connect 200 - Badevægte

Produktspecifikationer

Mærke: LEIFHEIT
Artikel nr.: 63873
EAN: 4006501638731
Varenr.: 1003952578
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv
529 kr
Til butik
Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv billede

Produktinformation

Præcis og smart badevægt til hjemmetSoehnle Shape Sense Connect 200 er en elegant, rektangulær elektronisk badevægt i sølv, der gør det let at følge din vægt og udvikling. Den store LCD-skærm giver et tydeligt overblik, mens den skridsikre overflade sørger for sikker brug på badeværelsesgulvet.Fordele ved smart badevægt med BluetoothVægten måler i kg, lb og st og har en høj maksimal belastning på 200 kg med nøjagtighed ned til 100 g. Op til 8 brugere kan gemme deres data, og BMI-funktionen hjælper dig med at forstå forholdet mellem højde og vægt. Bluetooth 4.0 gør det muligt at forbinde vægten til kompatible enheder for enkel synkronisering. Automatisk slukning sparer strøm efter brug.Type: Elektronisk personvægtForm: RektangulærFarve: SølvSkærm: LCDMåleenheder: kg, lb, stMaks. kapacitet: 200 kgNøjagtighed: 100 gBrugere: 8BMI-måling: JaHukommelsesfunktion: JaSkridsikker overflade: JaAuto-sluk: JaBluetooth: Ja, version 4,0...

Produktspecifikationer

Mærke: Soehnle
Kategori: Badevægte
Vægt: 2.93g
EAN: 4006501638731
Varenr.: 2011841
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv
549 kr
Til butik
Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soehnle
Kategori: Badevægte
Vægt: 2.93g
EAN: 4006501638731
Varenr.: 2011841
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Soehnle - Shape Sense Connect 200 Kropsanalysevægt Grå
-19%806 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK367 kr367 krKøb
2Boligcenter DK529 kr529 krKøb
3Vivas DK549 kr628 krKøb
4Rikki Tikki Shop806 kr806 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv

PriceData har fulgt prisen på Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 629 kr.

Den nuværende pris på 367 kr er 42% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Soehnle Shape Sense Connect 200 badevægt - rektangulær, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026367 kr450 kr (55%)
19. apr. 2026817 kr182 kr (18%)
15. apr. 2026999 kr511 kr (105%)
14. apr. 2026488 kr511 kr (51%)
8. apr. 2026999 kr182 kr (22%)
4. apr. 2026817 kr182 kr (18%)
3. apr. 2026999 kr634 kr (174%)
15. mar. 2026365 kr452 kr (55%)
11. mar. 2026817 kr329 kr (67%)
22. feb. 2026488 kr86 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret