Gå til hovedindhold

SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand

SodaStreamSodavandsmaskinerEAN: 7290119791309
Pris fra 165 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 13. maj

Sammenlign priser på SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sodastream Fizz & Go Sand
165 kr
Til butik
Sodastream Fizz & Go Sand billede

Produktinformation

- Isolerende flaske holder temperaturen i op til 12 timer. - Flaske kan kommes i opvaskemaskinen - Fremstillet af rustfrit stål - BPA-fri - Lufttæt forsegling får boblerne til at holde længere - Passer til alle SodaStream Quick Connect-maskiner undtagen GAIA™ og CRYSTAL™. SodaStream 0,9L Fizz & Go Cool DWS er en isolerende flaske lavet af rustfrit stål for at holde temperaturen på drikken i op til 12 timer. Den er nem at bruge med sin indvendige og udvendige genopfyldningslinje og dens bløde håndtag, der gør den nem at tage med.. SodaStream Fizz & Go kulsyreflaske er designet til at modstå højt tryk, kan kommes i opvaskemaskinen for bedre hygiejne og er både nemmere og mere miljøvenlig at rengøre. Proppen har en lufttæt forsegling, der sikrer at boblerne holder længere end i almindelige flasker. Flasken kan genbruges uden en udløbsdato og er BPA-fri. SodaStream 0,9L Fizz & Go Cool DWS flasken passer til alle SodaStream Quick Connect danskvandsmaskiner undtagen GAIA™ og CRYSTAL™.

Produktspecifikationer

Mærke: Sodastream
Kategori: Sodavandsmaskine
Artikel nr.: 1062400980
EAN: 7290119791309
Varenr.: 3461356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SodaStream fizz&go - Flaske - til sodamaskine - sand
181 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SodaStream Fizz&Go Stainless Steel Sand 0,9 liter Thermos
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SodaStream Fizz&Go Stainless Steel Sand 0,9 liter Thermos billede

Produktinformation

SodaStream fizz&go Stainless Steel är en isolerande flaska gjord av rostfritt stål för att hålla dryckens temperatur upp till 12 timmar, Den är diskmaskinssäker och har ett mjukt handtag som gör den enkel att ta med. - Isolerande flaska håller temperaturen i upp till 12 timmar. - Diskmaskinssäker flaska, - Gjord av rostfritt stål, - BPA-fri, - Lufttät kork förlänger bubblorna, - Passar alla SodaStream Quick Connect maskiner utom GAIA™ och CRYSTAL™.

Produktspecifikationer

Mærke: Sodastream
Kategori: Termokander & vandflasker
EAN: 7290119791309
Varenr.: D23796
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SodaStream Fizz & Go Karboniserende flaske
230 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fizz&Go rustfrit stål sand 0,9 liter termokande
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK165 kr204 krKøb
2CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
3Teknikproffset DK219 kr278 krKøb
4CompuMail DK230 kr230 krKøb
5Estore DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand

PriceData har fulgt prisen på SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand i 181 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for SodaStream Fizz&go COOL Dagligt forbrug 900 ml Rustfrit stål Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026165 kr4 kr (2%)
13. maj 2026161 kr4 kr (2%)
6. maj 2026165 kr4 kr (2%)
4. maj 2026161 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026165 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026169 kr4 kr (2%)
23. apr. 2026165 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026169 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026165 kr12 kr (7%)
13. apr. 2026177 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret