Gå til hovedindhold

General Electric snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort

Pris fra 708 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 694 kr 25. mar.

Sammenlign priser på snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 708 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort
708 kr
Til butik
snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Headset / Håndfri
Farve: 2
Artikel nr.: 3987
EAN: 4260059581844
Varenr.: 1394834
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Snom m25 håndsæt
708 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
snom M25 Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort
733 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs fastnettelefon Snom M25 - sort
-1%909 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs fastnettelefon Snom M25 - sort
-1%929 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb
2Proshop DK708 kr747 krKøb
3CompuMail DK733 kr733 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort

PriceData har fulgt prisen på snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 703 kr.

Den nuværende pris på 708 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for snom M25 - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID/opkald venter - DECT - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026708 kr1 kr (0%)
26. maj 2026707 kr5 kr (1%)
3. maj 2026702 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026701 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026702 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026701 kr7 kr (1%)
25. mar. 2026694 kr7 kr (1%)
19. mar. 2026701 kr7 kr (1%)
18. mar. 2026694 kr7 kr (1%)
12. mar. 2026701 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret